Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan írjam bele az önéletraj...

Hogyan írjam bele az önéletrajzomba, hogy saját, családi vállalkozásban segítettem Gyed, gyes mellett?

Figyelt kérdés

Számlázó programokat, készletprogramokat használtam, rendeléseket vettem fel, árut rendeltem...

Bejelentve nem voltam, mert nem volt rá szükség. Mégis akkor hogyan tudnék hivatkozni erre, ha olyan munkát szeretnék megpályázni, ahol jó ha van tapasztalat.


2012. jan. 15. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt hogy gyed mellett segítettél sehogy! Gyed mellett tilos dolgozni!
2012. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jajj, azt tudom. Nem is jártam be sehova, csak ha pl. nálam volt a céges telefon én vettem fel. Vagy, ha a férjem nem ért rá számlákat írogatni gépen én csináltam meg. Néha én csináltam leltárt, vagy épp a raktári készletekből én vettem ki számla alapján a kimenő tételeket OTTHON, éjszaka vagy amikor időm engedte.

Akkor lehúzhatom a wc-n, hogy van ilyen tapasztalatom?? :(

2012. jan. 15. 17:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak a tényeket írd bele, ami legális is. Tehát írd bele az iskoláidat, meg hogy hol dolgoztál korábban, és hogy mikor voltál gyed-gyes-en, hány gyereked van. És hogy hány órás melót keresel, abban az esetben, ha mondjuk nem teljes munkaidőset, mert akkor jobb ha tudják, és nem utólag derül ki.


Azt, meg hogy a vállalkozásba segítettél be, azt csak az állásinterjún említsd, érteni fogják, és látják, hogy nem vagy lusta. Csak ha az apeh-hez vagy bármilyen közalkalmazotti melóra mész beszélgetni, ott ne említsd!

2012. jan. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!