Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállaljak e egy olyan...

Elvállaljak e egy olyan munkát amihez nincs kedvem csak azért mert a mai világban ugye nem válogathat az ember? Még nem írtam alá semmilyen papírt.

Figyelt kérdés
A nincs kedvem oka:nem motivál,minden porcikám ellenzi, furcsa dolgok voltak már az interjú után merthogy egyből felajánlották,olyasmit is velem akarnak csináltatni ami nem az én feladatom lenne.
2012. jan. 19. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jó pénzt kapsz érte, akkor mindenképp, ha nem tetszik 3 hónap alatt felmondhatsz, de legalább valamennyit kerestél,és ez idő alatt még mindig keresgélhetsz is más melót.Mi lenne a munka amit ennyire nem akarsz?
2012. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megélsz nélküle is, akkor ne vállald el! Ha mindenképp szükséged van a pénzre, akkor igen, hiszen bármikor felmondhatsz, ha jobb lehetőség akad.
2012. jan. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt a munkát eddig is csináltam de mikor lejárt a szerződésem úgy gondoltam más kéne kipróbálni most mégis ezt hozta elém a sors csak nagyon terhekkel.Sosem álltam így a munkához mert tudom hogy nehéz a mai világban munkát találni nekem meg 18 nap alatt sikerült....... de mégis itt van az a de:(
2012. jan. 19. 18:27
 4/6 A kérdező kommentje:
jaaaaaaaaa picivel kevesebbet kapok mint előtte és többet kell utazni
2012. jan. 19. 18:30
 5/6 anonim ***** válasza:
NEM ÍRTAD LE, HOGY MIT DOLGOZOL!
2012. jan. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mert már tárgytalan az egész egy simlis cég lett volna jobb is ha nem mentem bele. Amúgy szoc szférában keresek elsősorban
2012. jan. 22. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!