Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az újságban folyamatosan...

Az újságban folyamatosan hirdetnek, hogy pénzügyi, biztosítási területre keresnek embereket 200 eFt fix + jutalék. Mi ebben a buktató? Valami biztosan lehet, mert egyfolytában hirdetnek, akkor meg gondolom nem töltötték még be az állást.

Figyelt kérdés
2009. máj. 30. 08:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért van folyamatos hirdetés, mert ez egy tipikusan olyan állás, ahol nagy a fluktuáció. Általában minimum elvárás a vállalkozói igazolvány, a saját autó. Én voltam gyakorlaton egy ilyen biztosítási cégnél, a munka abból áll, h' felütik a telefonkönyvet, és megpróbálnak ügyfeleket szerezni. Ha nem teljesíted a napi, heti, havi normát, akkor egy vasat sem keresel, és ráadásul addig a saját költségedre dolgozol. Jutalék akkor jöhet szóba, ha egy nagy üzletet hozol össze. Úgy kezelik az értékesítőket, mint a taknyos gyerekeket, ha rosszul dolgozol leszidnak, ha jól, kapsz egy céges esernyőt. De nem akarlak lebeszélni, jelentkezz, és szerezz saját tapasztalatot. Egy interjú még nem kötelez semmire.
2009. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Valaki másnak esetleg valami más tapasztalata? :-)

2009. máj. 31. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

SZia!


Én biztosítónál dolgozom, nálunk úgy van, hogy 4 hónapig kapunk fix 100.000 ft támogatást de ahhoz be kell vinnünk minimum 10 db magánnyugdíjpénztári, önkéntes nyugdíj, vagy egészségpénztári szerződést, persze feltétel a vállalkozói is, anélkül nem lehet elkezdeni. Jól lehet vele keresni de ahhoz menni kell és csinálni, beszélőke nem árt ha van, meg szorgalom. Sok szerencsét!!!

2009. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!