Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyivel változik a 4 órás...

Mennyivel változik a 4 órás munkabér nettó összege, ha a minimálbérhez van számolva ami 2011-ben br.39. 000. - volt ami nettó 32.175. -?

Figyelt kérdés
Annyit tudunk, hogy a munkahelyen a 8 órás alkalmazottak br. 93.000 Ft-ot kapnak.Ha a 93.000 FT-nak a felét nézzük az br. 46.500 Ft nettó: 30.000 Ft-ra jön ki, de én úgy tudom, hogy kevesebb nem lehet a tavalyinál.
2012. febr. 5. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

30.458.- lesz.

Lehet kevesebb a tavalyinál.

Az csak ajánlat, hogy annyival emeljék mindenkinek a bérét, hogy ne kapjon kevesebbet a tavalyinál.

A bérkompenzáció pedig még csak tervezet, de majd kitalálnak valamit, hogy minél kevesebb munkáltató igényelje.

2012. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
viszont a cég ahol dolgozom, állandóan pályázik, és azt hallottam, hogy ha pályázni akar akkor a tavalyinál kevesebb nem lehet vagyis 32.175-nél. ez mennyire jó infó?
2012. febr. 5. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem minden pályázatnál feltétel és ahol feltétel, ott is csak a dolgozók 2/3ánál kell meglennie az elvárt béremelésnek.
2012. febr. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én nekem már tavaly is emelkedett, az más kérdés, hogy fönököm átvert, és nem kaptam meg az emelkedést, igy most egy összegben fizetheti ki nekem...én most fuhh bruttora nem emlékszem pontosan...de a netto nekem 38.775,- Ft! a brutto 51körül van!
2012. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
22%
Én most néztem egy munkát, illetve ajánlották nekem. Azt mondták, hogy minimálbér, mint nettó 93.000 Forint. Plusz cafeteria. Pont ott dolgozik egy ismerősöm, aki mondta, hogy tényleg kézhez kapja a 93-at. Nem tudom, hogy félremondták-e a nettót.
2012. jún. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!