Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjún bevalljam a kb...

Állásinterjún bevalljam a kb 4 hónapos kimaradás okát?

Figyelt kérdés
Szeptemberben elvesztettem a munkám ezután műtét miatt pihennem kellett otthon, ez idő alatt nem is kerestem munkát, ezt állásinterjún bevalljam? Sajnos kényes "férfias" műtét volt...
2012. febr. 9. 11:59
 1/5 A kérdező kommentje:

illetve a munkám nagy részt fizikai jellegű és nem akarom, hogy azt gondolják, hogy a műtét miatt nem vagyok munkára fogható

tapasztaltak véleményét várom :)

2012. febr. 9. 12:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi kozuk hozza.

Mondd meg, hogy egeszsegugyi okokbol nem tudtal dolgozni, de ennek mar nincs hatasa a mostani munkavegzokepessegedre.

2012. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem lenne ez hátráltató a kiválasztás során?

mondjuk van egy velem kb. azonos képességű ember, akinek nincsenek ilyen idokai, nem egyértelmű, hogy akkor inkább őt veszik fel?

2012. febr. 9. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában ha nem vallod be, akkor az interjúztató a legrosszabbra szokott gondolni (lusta voltál dolgozni, börtönben voltál, eltitkolsz egy betegséget, ami most is kihatással van a munkavégző képességedre). Ha hazudsz, azt egy tapasztalt személyzeti azonnal kiszúrja. Szerintem ilyen esetben legjobb út az egyenesség, persze szépen tálald. Megmondhatod, hogy igen kényes és kellemetlen a műtét jellegéről beszélned, de arról biztosíthatod, hogy ez semmilyen kihatással sincs a munkavégző képességedre és hogy a munkáddal bizonyítani is fogod tudni ezt.
2012. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne viccelj már, a mai világban 4 hónap nem kimaradás! Engem úgy vettek fel tavaly a munkahelyemre, hogy előtte utoljára 6 évvel korábban volt állásom, és abszolút nem érdekelte őket, miért nem dolgoztam (jól keres a férjem, otthon voltam a gyerekekkel). A munkaadódat az érdekli, hogy alkalmas vagy-e a feladatra, nem pedig a kényes műtéteid. Feltételezem, a munkaköröd nem "tenyészbika" lenne.
2012. febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!