Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kaptam egy külföldi munka...

Kaptam egy külföldi munka lehetőséget de arab a munkáltató! Mennyire megbízhatóak az arabok és milyenek valójában?

Figyelt kérdés
Bocsi hogy ide tettem fel a kérdést csak gondolom itt többen nézik.Szóval milyen emberek az arabok és mennyire lehet bennük megbízni?Nem vagyok rasszista de sokan hallottam a törökökről,arabokról,kínaiaktól hogy nem nagyon fizetnek.köszi
2012. febr. 15. 14:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
meg hát ugye ott van nekik a vallásuk.én szét vagyok tetoválva és nem tudom mennyire néznék jó szemmel.:)
2012. febr. 15. 14:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom előbb a helyedben jobban utána néznék ennek.

Sajnos a mai világban nagyon megfontoltnak és óvatosnak kell lennünk. Nehogy a végén valami olyasmibe keveredj ami az egész életedet tönkre teheti.

2012. febr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
értem.akkor hagyjam a francba?ahogy itt leírtátok akkor jobb lesz ha hagyom.
2012. febr. 15. 14:16
 4/13 anonim válasza:

Általában nem komálják a zsidókat, szóval...:D

Egyébként nem tudom, nehéz megmondani, de eddig nem hallottam panaszt ismerősöktől akik valamelyik arab országban vállaltak munkát.

2012. febr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ma 14:16


ez nem araboknál lenne,hanem svájcba.bevándorlók.

2012. febr. 15. 14:17
 6/13 anonim válasza:
Én vállalnám, csak legyen bizonyíték arra, hogy dolgoztatok és ha úgy adódik ne tudjanak megszopatni(csak hogy én is írjak egy ilyet)
2012. febr. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Vállalnám, de iratnék munkaszerződést, és nagyon figyelnék rá. És csak akkor, ha beszélek annyira, hogy a akár egy jogi szöveget is megértsek.

Vagyis biztosítsd be magad, legyen bizonyítékod, ha át akarna verni.

Melyik nyelvterületről van szó?

2012. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

ma 14:23


svájc,német nyelv.valamennyire beszéli a magyart.

2012. febr. 15. 14:24
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Megbizonyosodnék arról, hogy mennyire megbízható a munka és, hogy mennyire törvényes. Sok olyat lehet hallani, hogy kimegy, dolgozik. És a munkáltató lebukik valamivel. Nem az lesz az első, hogy neked elmondja, hogy Gézukám figyelj mentsd az irhád hanem eltűnik szőrén szálán.
2012. febr. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nem attól lesz valaki megbízható hogy arab, vagy nem. Egy magyar munkáltató lehet előbb ver át mint bárki más.
2012. febr. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!