Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szívat a főbérlő ezért kereszt...

Szívat a főbérlő ezért keresztbe akarok tenni neki. Hol tehetem?

Figyelt kérdés
A kérdésem az hogy hol lehetne őt feljelenteni azért hogy nem adóz abból a jővedelemből amit a lakoktól kap.Meg azért hogy a lakás átlett íratva a lánya nevére.De a gáz villany víz szolgáltatónál nem voltak bent átíratni az új tulajdonosra mindent.Ezért hol lehetne őket felnyomni?
2012. febr. 28. 14:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
APEH
2012. febr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha te is albérlője vagy,akkor téged is megbüntetnek,ha nem vagy az APEH-nál bejelentve!

Az nem bűncselekmény,hogy a lakást átíratta a lánya nevére,és a gáz stb. szolgáltatást nem íratták át.

2012. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

gondolod ha feljelented nem fog kirakni azonnal a lakásból?

különben is mi közöd neked ahhoz, hogy ki nevén van a lakás? de ha ennyire izgat írjatok egy új szerződést.

egy lakásátíratás nem egyik napról a másikra megy.

kicsicsillag ha zavar hogy nem fizeti utánad az adót, fizess neki +25% ot, és még be is jelent ideiglenesen.

kérdezz rá bátran a tulajnál. de hidd el ha nem akarsz plusz pénzt fizetni, talál helyetted mást. aki örül hogy fedél van a feje fölött.

2012. febr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy hol itt a szívatás. Pontosan mivel is szívat téged? Milyen hátrányod származik ebből???
2012. febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nincs is már apeh bénabélák
2012. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Már nem lakok ott.Pontosan 1 hete nem lakok az ő lakásában.A kauciót nem akarja vissza adni.Ezért akarom valahogy kiszedni belőle.Azért 45 ezer forint nem kevés pénz.
2012. febr. 29. 10:14
 7/11 anonim ***** válasza:
És milyen jogcímen nem akarja visszaadni?
2012. febr. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyszerű az indok.Nincs pénzem!!Ami kamu hisz vannak még albérlők ott akik fizetnek havi 90-et a kettőjüket együtvéve.
2012. febr. 29. 10:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Írtatok róla papírt? Mert ha megvan írásban, hogy x összegű kauciót fizettél, akkor én a helyedben a bíróságra mennék, bár az nem kevés utánajárást jelent.

Azért felnyomhatod a NAV-nál is, bár azt nem tudom, hogy téged megbüntetnének-e, végül is neked mi közöd ahhoz, hogy ő hogy intézi az adóügyeit? Ezért nem is értem, hogy miért a munkavállalót büntetik, ha nincs bejelentve:S

De az biztos, hogy a NAV jókora összeget fog róla leakasztani visszamenőleg.

2012. febr. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2012. febr. 29. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!