Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen kölcsönt tudok felvenni...

Milyen kölcsönt tudok felvenni! 400. 000ft-ra lenne szükségem, de nem jelzálog és nemis személyi kölcsön?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 09:20
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
ne menj bele semmilyen kölcsönbe !
2009. jún. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Kérdezd meg egy banktől...
2009. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem nagyon van más, csak személyi hitel, vagy jelzáloghitel. Esetleg munkáltatói, de ennyit nem nagyon adnak
2009. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha van autód, arra lehet felvenni hitelt és a kocsi lesz a hitelfedezeti biztosíték. Neten is hirdetik
2009. jún. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs fedezetem és kocsim se.Tud valaki esetleg valami mást?
2009. jún. 12. 12:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Folyószámlahitelre gondoltál már? Ha az OTP-nél vezeted a számlád és arra érkezik a fizetésed, akkor igényelheted. A nettó átlagfizetésed maximum háromszorosát adják.


Esetleg áruhitel, ha konkrét dolgot szeretnél venni.

2009. jún. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Semmit nemakarok venni hanem sűrgősen szükségem lenne rá, mert külföldre szeretnék menni és rendbe szeretném hozni az anyagi helyzetünket.Max.3 hónapra kellene.

Más alternatívát nem tud valaki?

2009. jún. 12. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nincs semmid, amit felajánlhatnál biztosítékul, akkor senki nem fog neked ennyi pénzt kölcsön adni.


Esetleg végső megoldásként tudnám ajánlani a Provident-et, úgy tudom ők nem nagyon néznek utána a munkahely létezésének. Viszont elképesztően magas kamattal dolgoznak.

2009. jún. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Felajánlani nem tudok semmit ,de esetleg közjegyzői vagy ügyvédi papírt aláírnék.Persze pénzre kamatot is fizetnék megegyezés szerint.
2009. jún. 12. 14:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy mit szeretnél, viszont ilyen feltételek mellett nem hiszem, hogy bárki is fog Neked pénzt adni.


Mi fog történni, ha mégsem tudod fizetni a hitelt? A hitelnyujtónak nam túl nagy segítség egy közjegyzői, vagy ügyvédi papír, hiszen azon csak elismered a tartozást. Nekik fedezet kell, hogy az esetleges nem fizetés esetén is vissza tudják szerezni a pénzüket. De ha se fedezet, se munka, akkor erre nem sok esélyük lenne.

Természetesen ezzel nem azt akarom mondani, hogy nem fogsz fizetni, de a hitelnyújtóknak erre is gondolniuk kell.


Azért remélem sikerrel jársz és valaki hajlandó lesz Neked pénzt kölcsönözni.

2009. jún. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!