Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudna mondani valaki jó...

Tudna mondani valaki jó diákmunkát a nyárra?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,sok mindent elvállalnék,de mindenképpen jól fizető állásra vadászok.
2009. jún. 14. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
merre laksz???
2009. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
neten keresgélj diákmunka közvetítőket a környékeden!1.voltam
2009. jún. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pesten.így hát Pesten és környékén kéne valami.
2009. jún. 14. 13:28
 4/14 A kérdező kommentje:
próbáltam,de szinte semmi jó nincs. a legtöbb munkát 18 felett találni csak.
2009. jún. 14. 13:29
 5/14 anonim ***** válasza:
pedig általában a legtöbb szövetkezet 16-tól ajánl...azért keresgélj még.Pesten van a legtöbb ilyen cég..
2009. jún. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
én keresgéltem...erotikus munkák vannak burkoltan megfogalmazva. szinte semmi normális nincs. ha van valakinek ötlete vagy ő is éppen valami jó helyen dolgozik,az légyszíves írjon.
2009. jún. 14. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:

erotikus munká??hol nézeklődsz te?

keress ilyeneket h.

melodiák

fürgediák stb..ezek iskolaszövetkezetek,tutira nem ajánlanak erotikus munkát...

2009. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#munkák

#nézelődsz.)

2009. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
16 évesen kb. sehol nem fogsz kapni. Felhívtam szórólaposokat, első kérdés: mennyi idős? Köszönjük, idősebbre gondoltunk, visszhall. Sajna nem júniusban kell elkezdeni keresgélni :( Én találtam egy szórólapos melót a lakhelyemen, de átvágtak, mindent csináltam, csak szórólapozni nem szórólapoztam...400,-/óra, ebben az asztalok leszedésétől a rendelés felvételéig a mosogatáson át minden benne volt... Két napig bírtam, mert ezenfelül folyamatosan ordítottak velem, becsméreltek, szekáltak, az anyámat szidták (Kemény egésznapos fizikai munka nem fárasztott ki ennyire...). Nem mellesleg nem kötöttek velem munkaszerződést, de az sem érdekel, ha azt a 4000 forintot nem adják oda, csak szabadulni akarok. Szóval 16 évesen ne vadássz jól fizető állásra, mert úgy sem fogsz találni, én örülnék, ha egy 400 forint/órás NORMÁLIS munkát kapnék...
2009. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

hát úgy volt h mehetek buliba éjszakára félig legálisan,de utána meggondolta magát sajnos az igazgatója a helynek,mert lebeszélték róla:S mármint annyi h ezért megbüntethették volna... az olyan 800Ft/óra lett volna..

gondoltam még fotózásra is...h egyszerű és sok pénz van benne,pl ha újságban szerepel a képem...de majd még meglátom. te hány éves vagy?

2009. jún. 26. 08:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!