Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Online munka, vagy átvágás?...

Online munka, vagy átvágás? Komolyan kell venni, avagy tényleg csak átverés az egész?

Figyelt kérdés
Volt több oldalon is egy olyan online munka, melyben ennyit kell otthon végezni: másolni - emaileket küldeni stb... Napi 2-4 órát venne igénybe. Itt kicsit furcsa volt: rendszerbe lépési díj: 600 ft-. Nem tudom, hogy én vagyok óckodó, de az ilyen munka tényleg fizet valamennyit is??
2012. márc. 31. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Általában ezek minden kamuk, főleg ahol előre kérnek pénzt.
2012. márc. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

irtam nekik, hogy vonják le az első fizetésemből, erre a mai napig nem érkezett válasz.....

amikor meg ugye email-t kellett nekik küldeni, hogy vállalod, akkor 5-10 percen belül jött a válasz

2012. márc. 31. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kamu. Rokonom külföldön egy megbízhatónak titulált cégnek dolgozott, meg volt a napi kvóta, mennyi dolgot kell emailben elküldeni, hirdetni, stb. két hónapig csinálta, mire rájött, soha egy fillért sem fog látni tőlük...:( Volt saját kis "számlája", amin látta pénze növekedését is, csak éppen nem nyúlhatott hozzá, voltak ígéretek, még egy hét, még egy nap, még két hét és tiéd a pénz stb. Hozzá kell tenni egész napját felőrölte a sok kattintgatás.
2012. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tudom a pontos választ, de megérted remélem, hogy semmi nincs ingyen.

Szóval 1 euróért elküldöm.

Így Te is spórolsz és én sem dolgoztam ingyen.

2012. márc. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi de már megvan a válasz... 1 euróért elárulom:D
2012. márc. 31. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez konkrétan egy pilótajáték :)
2012. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!