Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeket az értékesítős, tukmáló...

Ezeket az értékesítős, tukmálós munkákat miért kereskedelmi ügyintézőként hírdetik?

Figyelt kérdés
Mikor szerintem rohadtúl nem az. Írhatnák irodai értékesítésként is... Ehelyett ügyintézőként és asszisztensként tüntetik fel.
2012. ápr. 3. 07:06
 1/5 kapo1588 ***** válasza:
100%
mert ha értékesítőként hírdetnék nem jelentkezne rá a kutya sem:)
2012. ápr. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most a legújabb "divat" erre. Az irodai értékesítésre már senki sem harap rá, még az is ismeri már ezt a szöveget, aki még a Dallast nézi. Most az "ügyintéző" és az "asszisztens" hangzik jól. Ha ezer emberből csak kettőt rá tudnak venni, azzal már nyernek. Persze nem azok, akik dolgozni akarnak.
2012. ápr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hirdetik az tanácsadóként, sőt engem megetettek hogy ez egyenesen elemzői munka.


Aztán kiderült hogy értékesítés, ügynöki munka jutalékos rendszerben, és hogy ez nekem milyen jó.

2012. ápr. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sőt én már olyanba is beleszaladtam, hogy "Pénzügyi területre keresünk közép- és felsőfokú képesítéssel munkavállalókat."


Ha megírná, hogy telefonos-tukmálós, akkor a kutya nem jelentkezne rá.

2012. ápr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ha a valóságot írnák, senki se jelentkezne rá, így abban bíznak, h ha 1000 jelentkező közül 5 bemegy hozzájuk személyesen, abból 2őt meg tudnak dumálni, h lépjen be.
2012. ápr. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!