Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen indokkal lehet valakit...

Milyen indokkal lehet valakit a próbaidő után 10 hónappal elküldeni?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen egy (főnök szerint is) alattomos nő dolgozik nagy pénzért, és SEMMIt nem produkál. Szó szerint, túlzás nélkül! Azt sem tudja, mi lenne a feladata, holott már többször elmondták neki, figyelmezet

tették, de sajnos csak szóban. Elméletileg vezető beosztásban van, de egész nap telefonálgat, internetezik. Ki lehet valahogy rakni?


2009. jún. 16. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ki lehet rakni,mert indokot mindig lehet találni.De ezt egy beosztott nem tudja megtenni,csak a munkahely vezetője.
2009. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy a főnökök keze is meg van kötve. segíteni szeretnék, ezért tettem fel a kérdést.
2009. jún. 16. 19:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom valószínűnek, de ha határozott időre szóló szerződése van akkor az lejáratkor nem kell meghosszabbítani.

Határozatlan időre szóló szerződést a munkáltató rendes felmondással szüntetheti meg. A rendes felmondást a munkáltatónak indokolni kell. Az indok a munkavállaló képességeivel, munkában tanúsított magatartásával illetve a munkáltató működésével függhet össze.

Megszüntethető a munkaviszony rendkívüli felmondással is. Ezt is indokolni kell, ha szándákos kötelezettség szegés, vagy súlyos gondatlanság áll a dolgok hátterében.


[link]

2009. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Létezik olyan indok (ha jól tudom), hogy a munkához való nem megfelelő hozzáállás.

Lehet vele egy "értékelő" beszélgetést tartani, ahol lehet értékelni az eddigi munkáját, és egy célt kitűzni elé, ez meg ez legyen meg 2 hónap múlva (teljesíthető célt kitűzni). Ha nem teljesíti, akkor még lelkiismeret furdalás sincs.

2009. jún. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2009. jún. 16. 20:11
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem kell cicázni, menj be holnap, és tedd ki a szűrét, a cuccát pedig dobd utána az ablakon.

Ennyi.

2009. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:DD
2009. jún. 16. 22:17
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy nekem két ilyen "kisfőnököm" is volt, aki gyakorlatilag semmit nem csinált, egymással dumáltak egész nap, meg turiba jártak, meg interneteztek.

Tudta a vezetőség is, néha oda is csördítettek, de annyi volt a változás, hogy felváltva "lebetegedtek" egy-két hónapra.

Na az egyik már nyugdíjba ment, hálisten. A másik? Hát folytatja. Védett korban van, nyugdíj előtt 5 évvel. A vezetőség sem tud mit tenni vele. Ilyen. Én épp gyeden vagyok, úgyhogy az öt év együtt dolgozásból kettőt megúszok:-))

A kolléganőm meg az átnézést gyakorolja rajta. Úgy döntött nem veszi emberszámba.

Csak a brutto 250e Ft -ja csípi jópár ember szemét a cégnél.

2009. jún. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia! kísértetiesen ugyanez a helyzet nálunk is, én is GYED-en vagyok. annyi a különbség, hogy azt a fúriát a helyemre vették fel "kisfőnökként" (azaz helyettesként :D). akkor nem csak nálunk ez a helyzet...
2009. jún. 17. 20:16
 10/10 anonim válasza:
100%
Én az alábbiakat tapasztaltam multiknál olyan esetben ha valakitől meg akartak válni: elkezdték küldözgetni az illetőnek az írásbeli figyelmeztetéseket, a 3. figyelmeztetés után pedig a cég felmondhat az alkalmazottaknak, amit azok meg nem várnak meg (nyilvánvaló mire megy ki a játék) és hamarabb otthagyják a céget (közös megegyezéssel - nekik is érdekük, hogy ne a cég rakja ki őket). Az ilyen léhűtőket nem érdemes szóban figyelmeztetni, főleg, hogy már próbálkoztak is ezzel; az írásbeli figyelmeztetések (amelyeket alá kell írnia) nagyobb hatást fejtenek ki, főleg ha tudatják vele az elsőnél, hogy még két ilyen és repül.
2009. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!