Mi az a távmunka?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amit otthonról lehet végezni!
2009. jún. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

pl fordítás.

te kötsz egy megállapodást-szerzödést egy fordító irodával, hogy dolgozol neki.Munkánként, karakterenként stb.. Ök kiküldik a fordítandó munkát, te elvégzed határidöre és vissza küldöd neki, ök pedig átutalják a pénzt.

2009. jún. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem egy - a munkáltató által kijelölt - fix telephelyen végzed a munkát, hanem szinte bárhol. Ilyen távmunka értékű a mászkálós ügynöki munka is, de klasszikus értelemben az otthoni munkára mondják. Ismerek olyant, aki informatikusként dolgozik távmunkában otthonról.
2009. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az, amit én is ki akarok alakítani magam körül. Elvileg olyan munkakörök lennének ezek, amiket alkalmazotti szférában, de mégis az otthonodban (vagy bárhol) végzel, mert mondjuk egy számítógép és internetkapcsolat elegendő hozzá. A munkavállaló előnye: nem kell eljárnia, munkáltató előnye: nem kell irodát fenntartania hozzá. A húgom így dolgozik egy könyvelőirodának.

Egyesek szerint azért nem jó, mert nincs meg a munkábajárás napi rutinja és az emberek közé menés.

Mivel én meg jól elvagyok a párommal és a két kutyámmal, nekem tökéletes lenne, mivel nekem meg abszolút ellenszenves az az igazi cégesélet, hogy: mítingek, csapatépítések, kollégákkal kv szünet stb stb. És hallgatni mások sirámait. Ezek nem érdekelnek, jobban szeretek kizárólag a pénzkeresetet biztosító munkára koncentrálni. Emberi kapcsolatozni meg inkább a magánszférában.

2010. jún. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!