Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Segítség kellene, hogy külföld...

Őrült kérdése:

Segítség kellene, hogy külföldön ausztriában, esetleg németországban munkát tudjak vállalni, valós címekkel telefonszámokkal? Nyelvtudás nélkül magyar cégen keresztül. Betanított munka, szalagmunka, mosogatás, stb.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki kell ábránditsalak de ilyen feltételekkel sehova sem kellesz.


Nyelvtudás nélkül vannak szakumnkák ahova felvesznek. pl idény munkásnak földekre, husüzemekbe, csirke pucolásra, szigetelésre stb... na de ide kell már tapasztalat, a magyar cég csak akkor vesz fel ha jó pár évet dolgoztál ilyen helyen, vagy is hiába kisegítö munka de érted amit csinálsz, tudod azt.


Na most mehetnél már szabad munkaválláslás van tavaly óta No-ban is pl mekibe, vagy mosogatni, vagy szallagmunkára, de ide viszont önállóan kell menned, önállóan dolgoznod és ehhez kell a nylevtudás és azért egy jó kommunikatív szint.


Szóval hogy tudás és nyelv is hiányzik így sehova nem kellesz.

2012. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van szalagmunkában tapasztalatom, 2 éve dolgozom németországban, magyar cégen keresztül. nyelvtudás nem kellett, mert magyarok között vagyok. Munkahelyet szeretnék váltani, mert sajnos a fizetés elég siralmas itt. Ezért is kértem telefonszámot, ha valaki tud olyat adni ahonnét ki lehetne menni dolgozni, és a bér is megfelelő lenne.
2012. ápr. 13. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

De akkor úgy tedd fel a kérdésedet hogy x munkakörben dolgozol kint németországban és ehhez és ehhez értesz.


Mert most én tudnék neked telefonszámot adni de oda speciális hegesztök és szigetelésben jól jártas emberkék kellenek.

2012. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Elnézést, akkor konkrétan olyan magyar céget keresek, akik külföldön foglalkoztatnak. szalagmunka, csomagolás.

Ha tud valaki segítsen.

2012. ápr. 14. 11:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval! A külföldi munka nyelvtudás, kezdőtőke és szakmai tapasztalat nélkül csak álom. Egy szerződést sem tudnál megkötni, szobát bérelni, adminisztratív dolgokat elintézni.
2012. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol dolgozol? Hogy kerültél ki oda? Szállást biztosítottak? Mennyi a fizetésed? Bocsi, hogy ilyeneket kérdezek! Elég ha privibe megírod nekem.


Köszi!

2012. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!