Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit kell tegyek ahhoz hogy...

Mit kell tegyek ahhoz hogy stewardess lehessek?

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Angol felsőfokú és nem árt még egy nyelv legalább alapszinten.
2009. jún. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És azonkívűl van vmilyen suli nekik??engem is érdekelne
2009. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Van egy képzés Bp-n is. Angol középfok + még egy középfok. Igazából nyelvvizsgát nem kérnek, elbeszélgetés van. Az a fontos, hogy a nyelveken jól tudj írásban és szóban egyaránt kommunikálni, tudj úszni, és magassághatár is van. Röviden ennyi jut eszembe.

Érdeklődj a légitársaságoknál.

2009. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

ezt a malév honlapjáról szedtem:)

Légiutas-kísérő munkakörben az alábbi követelményeknek kell megfelelni:

* betöltött 20. életév;

* minimum középfokú végzettség;

* középfokú C típusú állami nyelvvizsga bizonyítvány vagy azzal egyenértékű nyelvtudást igazoló okirat valamely világnyelvből, illetve amennyiben nem angol nyelvtudást igazoló a nyelvvizsga bizonyítvány, ezen felül legalább A típusú középfokú angol nyelvvizsga vagy azzal egyenértékű tudást igazoló okmány;

* orvosi alkalmasság a légiutas-kísérő munkakör betöltésére (a jelölteknek orvosi vizsgálaton kell részt venniük);

* szakismeret és gyakorlati vizsga (ez utóbbi kettőt a légiutas-kísérő jelöltek a tanfolyamon szerzik meg).

A légiutas-kísérőktől elvárt készségek és képességek a következők:

* jó kommunikációs készség;

* munkafegyelem, szabályok betartása;

* nagyfokú felelősségérzet

* válsághelyzetek kezelésének képessége, higgadtság, stressz tűrő képesség;

* együttműködés, team munka;

* udvariasság, tolerancia;

* konfliktuskezelés;

* rendezett, ápolt megjelenés.

2009. jún. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok!

Milyen a C-típusú nyelvvizsga?

2011. jan. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
C típus = írásbeli és szóbeli ->komplex
2011. jún. 11. 10:40