Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tapasztalatok külföldi táncos...

Tapasztalatok külföldi táncos munkával kapcsolatban? Csak olyan írjon aki táncolt már külföldön, vagy tud valamilyen megbízható ügynökséget.

Figyelt kérdés
2009. jún. 22. 21:53
 1/6 anonim válasza:

Én már voltam kinnt több helyen is. Ahány hely annyi féle tapsztalat, volt jó is rossz is vegyesen. El nem adtak sehol, de sok rémtörténet kering, én is féltem először. Szerintem magyarországon az egyik legjobb ügynökség akik megbízhatóak is a Kim Basic, itt a neten meg is tudod nézni. Van egy Frankie nevű közvetítő aki visz ki magyar lányokat, vele ne menj bele semmilyen bizniszbe, mert én vele jártam meg, meg sokan mások is.

Ha kell akkor olasz melóban tudok segíteni,én is most megyek ki.

2009. jún. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia.

Pont ezt az ügynökséget néztem a neten és tetszett.

3évig go-goztam, aztán abbahagytam olyan 2éve, de mivel nem sok munkalehetőség van ezért gondolkozok azon, hogy újra táncolnom kéne, de csakis külföldön. Olaszországot szemeltem ki, csak nemtudom, hogy kezdjek bele....

Elég sok rémtörténetet hallottam én is, és persze hogy benne van az emberben a félsz...

Te mikor fogsz kimenni?Mik kellenek egyébként egy ilyen kiutazáshoz?Értem ezt táncosruha,pénz, stb...

2009. jún. 29. 18:46
 3/6 anonim válasza:
0%

Kedves név nélküli!

'Frankie' nem vitt, visz soha senkit sehova, ezt elhiheted.

A tancosmunka.net oldal 2004 óta müködik, mint a mögötte álló táncos ügynökség is. Ez idő alatt köszönöm, nagyon jól müködik az ügynökség, bármennyire is próbálja az a pár emberke befeketitteni (mint te).

Mivel csak szinte Görögországgal foglalkozom, és mindent biztositunk a lányoknak, igy sok a jelentkező több országból, és mindenki megtalálja itt a számitását.

Többször előlegeztük meg a repjegyet is lányoknak az évek során, amit sokszor visszaváltottak, vagy fel sem ültek repülöre, eltüntek stb. Tudnám folyamatosan sorolni a sérelmeket, kaptunk mi tüzet-vizet.

Ami viszont nem változik, az a hasonló eredménytelen, kinlódás, provokáció, ami vagy a konkurencia részéről jöhet, vagy valamilyen elkeseredett lánytól, aki vagy drogozás, lopás, illegális prostitúció, stb miatt esetleg kilett rúgva.

Aki a hasonló beirásokat veszi figyelembe a neten, azis nálunk köt ki, csak már megkereseredve az 'ilyen jó tanácsot' adó fórumozóktól, akik általában pont a rossz irányba terelik a lányokat.

Minden jót


Frankie

2010. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia èn màr 5ève bene vagyok a szakmàban mint kozvetito mint tàncos...az amit èn pozitiv kènt tudok neked mondani èn csak az àlltalam kiprobàlt bevàlt helyekkel dolgozom Olaszorszàgban. Probàltam màs kozvetitokkel egyutt dolgozni de igazàn mukodo mindig fizeto legàlis helyet csak 1-et tudok javasolni...az 5 èv alatt kb.30 klubbot probàltam nèv szerint is felsorolom oket ès hogy milyen hibài vannak, èn vagyok az egyetlen olyan kozvetito akivel a lànyok a munkakozben is szemèlyes kapcsolatban àllnak...sok kozvetitot egyàlltalàn nem is làtsz csak telefonon beszèlsz vele...ha èrdekel velem egyutt dolgoznod irj..nicoletta.staeno@hotmail.com
2011. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szemely szerint 10 tavlatabol, csakis a tengerentul johet szamitasba. Europaban van fix, de azert kiszivjak a veredet, nekem nem jott be be sem az olasz,(ket hetet voltam) sem a gorog agyontapizos stilus. Viszont ha kezdo vagy jol johet a fix fizetes ami Europaban van Amerikaban, Mexikoban, Canadaban nincs(vagy csak ritkan)de meg lehet elni sot...
2011. febr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Elnezest az elobb 10 ev tavlatabol-t szerettem volna irni.
2011. febr. 16. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!