Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beadjam az önkormányzathoz az...

Beadjam az önkormányzathoz az álláspályázatomat, amikor már előre el van döntve, hogy kit vesznek fel? Általában mindenhol így van ez de meghirdetni meg meg kell! Undormány ez az egész! Így soha nem lesz gyakorlatom! Tapasztalat, tanács?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt valaki mondta, hogy konkrétan az az állás már be van töltve, vagy csak úgy gondolod a sztereotípiák alapján? Szerintem add be nyugodtan és is úgy helyezkedtem el a lakóhelyemtől 100 km-re közszférában, hogy nem ismertem senkit, ne tett be senkit a munkahelyemre, "csak" jelentkeztem. Próbálkozni kell különben tényleg nem lesz munkád, siránkozni könnyű.
2009. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, konkrétan mondták, hogy kinek van fenntartva ez a hely, hogy ki fogja majd megnyerni. De be fogom adni a jelentkezésemet kíváncsi leszek behívnak-e egyáltalán. Nem síránkozok csak a tapaszatalataimat írtam le.
2009. jún. 23. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!