Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az e-mailbe, ha a...

Mit írjak az e-mailbe, ha a volt munkahelyemre szeretnék visszamenni?

Figyelt kérdés
Kicsit bonyolult a helyzet, de megpróbálom röviden vázolni. Lassan 1 éve, hogy elkezdtem dolgozni egy nagy cégnél. Hozzáteszem, hogy egy másiktól "csábítottak" át hozzájuk, mert gyorsan kellett nekik egy ember. Én meg mentem, mert jobb pénzt ajánlottak. :) Szokásos próbaidős szerződést kötöttünk. Közben kiderült, hogy akivel együtt dolgoztam, átmegy a cégen belül egy másik csoportba és így elkezdtem betanulni az ő feladatát is. Minden rendben is volt, szerettem bejárni dolgozni, meg voltak velem elégedve, ám egy nap kiderült, hogy a hátam mögött meghirdették az állásom. Próbaidő lejárta előtt 2 héttel tudtam meg. Amikor rákérdeztem, hogy miért, azt mondták, hogy "nem voltam szimpatikus a vezetőknek", de a munkámmal, teljesítményemmel "110%-osan" meg voltak elégedve. Titkárságon dolgoztam, ahol ez normális kifogásnak tűnik. Bár nem volt túl etikus, amit tettek, ennek ellenére szeretnék visszamenni oda dolgozni. Anyám ismerőse ráadásul a HR osztály vezetője, aki amikor megszűnt a munkaviszonyom azt mondta, hogy ne aggódjak, mert őt 5x is kirúgták már innen, de mindig visszavették (a vezérigazgató anyukája kedvelte és visszavetette). Azóta sem sikerült elhelyezkednem. Tényleg nagyon szeretnék újra náluk dolgozni és talán van is rá esély. De nem tudom, hogy mit írjak az e-mailbe (sajnos tel.számát nem tudom), mert most nem hirdetnek állást ... Örülnék, ha valaki tudna segíteni, hogy mit írjak vagy ha mással is történt hasonló, azt is szívesen olvasnám.
2009. jún. 23. 14:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!