Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetséges itthonról szakmai...

Lehetséges itthonról szakmai (szakmunkás, gépipari,8 év tapasztalat) állást találni Angliába? Vagy mindenképp meg kell kockáztatni azt a pénzt a kimenetelre?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert ennél csóróbb már csak akkor lehetnénk, ha kiraknának az albérletből, nem tudunk csak úgy dobálózni a százezrekkel. Az önéletrajzok már mennek, a válaszok már kevésbé jönnek, 2 hónapja kezdtük el küldeni.Segítséget, ötleteket várnék!
2012. jún. 15. 08:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Otthonról egy angol cég a legritkább esetben fog felvenni! Minden cég szereti látni azt, akit felvesz. Cv-t pedig úgy küldjetek, hogy legyen rajta angol telefonszám és lakcím. Ezek nélkül nem is nagyon fognak hívni! Èn is így csináltam, leszerveztem magamnak 12 interjút és majd csak akkor utaztam ki. Bár én programozó vagyok, így nekem könnyebb volt. De mint irtam, otthonról, látatlanban nagyin kevés eséllyel vesznek fel!
2012. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itthonról ez elég nehéz. Angliában elsősorban olyan embereket keresnek, akik hamar tudnak kezdeni. Külföldiként eleve hátrányban vagy a helyiekkel szemben, de ha te ott vagy ugrásra készen, akkor lehet pont ezért választanak téged.

Nem igazán fognak arra várni, hogy kiköltözz. Pláne, mert a hivatalos munkába álláshoz helyi címednek kell lenni.


Tehát a legjobb amit tehetsz, hogy összegyűjtesz valahogy annyi pénzt, amiből ki tudsz utazni és legalább 1 hónapig kihúzod (ez minimum olyan 500-700 font), aztán mikor már kint vagy, gőzerővel ráfekszel a munkakeresésre.

Szerintem 200 ezer forint tőke alatt és stabil, magabiztos angoltudás nélkül inkább ne kockáztasd meg, mert belebuksz.

2012. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
pedig ha mást nem, muszáj lesz kockáztatni. lassan mindent elbukunk, és nem fogunk tudni túlélni sem...
2012. jún. 15. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!