Munkahelyi kavarás!?

Figyelt kérdés

Elnézést tudom h nem a legjobb kategória de remélem ti tudtok segíteni.Először is kezdeném azzal h nagyon érzékeny lelkű vagyok..20 éves vagyok, nyári gyakorlaton vagyok(OKJ)boltban, 2 másik 17 éves lánnyal,az egyik aranyos, a másik csak a szemembe, de néha a hátam mögött látom h mosolyog rajtam -.-


Arról van szó, hogy ez a lány a főnök helyettesnek( a főnök nincs a héten) azt mondta h ki vagyok akadva h meddig tart a gyakorlat, ezt mondtam neki, közben nem ezt mondtam, hanem h úgy volt h augusztus közeépig fog tartani, erre kiakadtunk az osztállyal és utána néztünk a jogszabálynak, ami minket igazolt, nekünk lett igazunk.

A szemembe azért megy a jóopofi egyébként


Tudom h ez annyira semmi ügynek tűnik és nagyobb gondjaim is lesznek, de sosem bírtam a kavarást és am sem vagyok az a nagy veszekedős-magamért kiállós lány sajnos


Mikor mentem volna el odahívott a helyettes h ezt mondta és h igaza e, mondtam h nem de ki tudja h elhitte e



2012. jún. 20. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet félreérthetően írtam, augusztus közeépiig tartott volna, de kiderült h július vége
2012. jún. 20. 19:17
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Szinte minden munkahelyen van legalább egy kavarógép.

Üdv a valóvilágban.

A helyettes korrekt volt H megkérdezett, szerintem ennél többet nem érdemes foglalkozni vele.

2012. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

h-val rövidíteni szoktam, szerintem világos, bocsi ha neked nem -.-


Amúgy nem fogok vele foglalkozni úgy döntöttem, elvégre bármit is mondanék még azt is tovább kombinálhatja

2012. jún. 21. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez amit leírtál (már amennyit érteni, mert elég zagyva szöveg), egy minimális szintű kavarás. Ha majd el kezdesz dolgozni, meg fogod látni, hogy a valóság ennél sokkal rosszabb, főleg ahol sok nő van együtt.
2012. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fáradtan és dühösen írtam, am nem így szoktam fogalmazni
2012. jún. 25. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!