Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákmunka Debrecenben? Most...

Diákmunka Debrecenben? Most van-e olyan diámunka, olyan diákszövetkezet, amely valóban tudna most rögtön órabéres, tényleg fizető diákmunkát biztosítani? Melyik iroda a legmegbízhatóbb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 6. 09:30
 1/5 anonim válasza:
A Fürge Diáknál lehet menni hűtőházi munkára szalag mellé, ha betöltötted a 18at és van tüdőszűrőd. Ez Halápon van a Karácsony Kft-nél, 37es busszal ki is tudsz menni. Én is most keresek munkát, eddig ez az egy ami tuti... 535 ft-os órabér.
2012. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyanoda járok, mint az első. Az 535 Ft-ot bruttóban kell érteni és csak akkor menj, ha tényleg bírod a hideget és a monotonitást, illetve, ha a füledbe ordibálnak. Amúgy a melódiáknál is van, ott műanyaggyárban kell dolgozni, de arról elég rosszakat hallottam, vagyis sok gépet osztanak rád és eléggé le tudnak b.szni, ha valamit nem úg csinálsz, mint kéne. Szintén 535 Ft-os órabérrel, de van éjszakai műszak is és nem kell bérletet venni külön, hanem ingyen busz visz ki.
2012. júl. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én még május végén, június elején végigjártam az ÖSSZES diákszövetkezetet Debrecenben, de mindenhonnan elküldtek, hogy már nincs meló, elkelt az összes. Aztán mikor már azt hittem, hogy nem lesz melóm, hívtak a Fürgétől, hogy lenne ez a hűtőházi munka. Eddig még csak 3x voltam, nem a legjobb, de nyárra jó, ennyit kibírok. Viszont tényleg csak akkor gyere ha bírod a hideget.
2012. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A harmadik vagyok, majd írj hogy találtál-e vmit. Sok szerencsét!
2012. júl. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tesco pénztárosnak lehet menni!

Illetve műanyaggyárba,de én ott voltam és tényleg szörnyű!

2012. júl. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!