Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves diáknak nyári munka?...

17 éves diáknak nyári munka? Tudnátok esetleg segíteni abban, hogy találjak nyárra munkát?

Figyelt kérdés
Tudom,elég későn gondolkodom ilyenben,de már nyár előtt is kerestem munkákat,17 éveseknek azonban nemigen ajánlanak lehetőségeket sem.

2012. júl. 10. 18:43
 1/6 A kérdező kommentje:

egyébként minden fajta munka érdekelne,eltekintve a nehéz fizikai munkától,mivel lány vagyok.:)

Van egy középfokú,nemzetközileg elismert német nyelvvizsgám,illetve egy előrehozott érettségim is van német nyelvből.

2012. júl. 10. 18:45
 2/6 anonim válasza:
Diákszövetkezeteknél próbálkoztál már?
2012. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,regisztrálva vagyok két helyre is,folyamatosan érdeklődöm és kapom a hírleveleket,azonban nagy általánosságban csak és kizárólag 18. életévüket betöltött személyeknek,illetve olyanoknak kínálnak munkát akik már egyetemre/főiskolára járnak. egyébként "dolgozom" amúgy,mert edzéseket tartok(aerobic-ot,és zumbát,) és edzésterveket írok(TRX) tehát nem ismeretlen számomra az emberekkel való kommunikáció,de most valami másban is meg szeretném mérettetni magam.
2012. júl. 10. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:

20 éves leszek ősszel, lány vagyok


én 3 diákszövetkezetnél vagyok regisztrálva azt mondták majd hívnak ,b*sznak hívni..azóta 1 hónap eltelt..nem reménykedek semmiben..


jövőre érettségi és utána legalább azt dolgozhatok amit akarok..és nem kell állandóan a hülye diákszövetkezetekbe járkálni,mert ugyse adnak munkát

2012. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én jó sok éve szintén ilyeneknél regisztráltam, akkor ez működött, minden nyárra volt valami munka, több is, de úgy tűnik akkor mostmár ez sem az igazi...
2012. júl. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 2 diákszövetkezetnél is regisztrálva vagyok,-nem tudom,ez soknak számít-e- de mivel 17 vagyok,nem nagyon találok semmilyen munkát sem...maximum akkor lenne szerencsém,ha kapcsolataim lennének..amik ugyebár nincsenek.:)
2012. júl. 10. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!