Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnál egy szoláriumban/k...

Elvállalnál egy szoláriumban/kis vegyesboltban/ruhaüzletben stb. eladói/alkalmazotti munkát, ha sokkal magasabb végzettséged van?

Figyelt kérdés

Főiskolai végzettséggel is elvállalnál ilyen munkát, ha abban régóta nem tudsz elhelyezkedni, és a szüleid tartanak el még mindig? Holott már neked kéne őket segítened, igencsak a nyugdíj felé közelednek. Mellette van több OKJ végzettséged is.


Szerintem nem ciki, de néhány "ismerősöm" szerint igen. Kíváncsi lennék mások véleményére is.



2012. aug. 26. 11:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nincs más,addig minden további nélkül.Közben persze gőzerővel keresnék megfelelőbbet.Szerintem semmilyen munka nem szégyen.Én takarítottam diplomával egy ideig.
2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen igen. Ez nem jelenti azt, hogy ne lennének távlati céljaim, más elképzeléseim. Ha van egy biztos jövedelem, akkor az ember már nyugodtabban tud körbenézni, más lehetőségek is rátalálnak.


Nincs benne semmi ciki, én inkább becsülném azt, aki megteszi. Megtanul dolgozni és pénzt keresni, biztos, hogy később hasznosítani fogja ezt a tapasztalást.

2012. aug. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Direkt a családi helyzetem miatt tettem a család kategóriába. Miért kell állandóan áthelyezni az okoskodóknak?


A két válaszolónak nagyon köszönöm! Én sem tartom cikinek, nyilván nem akarok itt leragadni, de inkább dolgozom, minthogy a szüleim nyakán éljek.

2012. aug. 26. 12:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Amúgy sem rossz melók ezek,ruhaüzletben még nem dolgoztam,a szoli egy laza meló,a vegyesbolt se nagy durranás,töltögetsz,kasszázol,takarítasz. Eltelik az idő,de nem dolgozod agyon magad.És a kevesebb pénz is pénz,én mindegyiket szerettem.
2012. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is diplomás és szüleimmel élek, munkát keresve. Nézz körül, már hogy lenne ciki az, hogy a szüleiddel élsz amikor a magyar állam nem biztosít elég munkahelyet nekünk fiataloknak?
2012. szept. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Na jó, de nyilván te sem érzed magad baromi jól ebben a helyzetben.

Nem tudom, hogy nálad milyenek a körülmények, de én utálom, amikor pusmognak az emberek a hátam mögött, hogy nyilván lenne munkám, ha nagyon akarnék...pedig már mindenféle helyre beadtam, gyártósori összeszerelőtől kezdve a vezető asszisztensig mindenhova. Még sincs semmi. Persze az ilyen pusmogók nem tudják magukat beleélni.


Aztán amikor megtudják, hogy akár ilyet is elvállalnék, jön a lesajnálás, hogy ezért aztán érdemes volt tanulni...

2012. szept. 11. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ugyanez van Velem, mondják hogy ezért tanultál amikor a közmunkán gondolkozok? Célozgatnak minden nap, szüleim mindenki, olyan kínlódás ez, hogy nem is tudom máshoz hasonlítani.
2012. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es, nálam is ez van. Szüleim elhiszik, hogy keresek, ők egyedül támogatnak. De sajnos a többség nem akarja elhinni, hogy nincs meló, aztán amikor mondjuk behívnak ilyen fent említett munkára elbeszélgetésre, jön a lesajnálás. Ugyanakkor az is ciki szerintük, hogy 24 évesen a szüleim nyakán élek...

Szerintem aki nincs benne, az el sem tudja képzelni, hogy ez milyen rossz.

Mellesleg a párom is ezért dobott főiskola elvégzése után, mert nem találtam munkát...Bízz meg az emberekben. :(

2012. szept. 12. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!