Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdő Gépészmérnökként...

Pályakezdő Gépészmérnökként hol érdemes munkába állni? Kisebb vagy nagyobb cégeknél? Érvek, ellenérvek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ott ahol gyakorlaton voltál?
2012. aug. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mivel Járműgépész vagyok ezért maszek autószerelő műhelyekben voltam gyakorlaton és figyeltem h mitcsinál az autószerelő... szóval ez a lehetőség kilőve...

Kérdás továbbra is az hogy kis vagy nagy cégnél érdemes elkezdeni a munkát..? milyen érvek és ellenérvek vannak?

2012. aug. 27. 08:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Multinacionális vállalatnál - ott tanulnál munkakultúrát, profi munka- és folyamatszervezést, talán jobbak az feljebblépési lehetőségek is, külföldi kiküldetés etc. Aztán idővel esetleg saját vállalkozást is alapíthatsz, ahol hasznosíthatod a multinál tanultakat.
2012. aug. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyobb cégnél, vagy olyan esetleg kicsit kisebb cégnél, ami dinamikusan fejlődik.
2012. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdeni nagyobb cégnél érdemes szinte minden szakmában. Ha ott lehúzol egy-két évet, utána elgondolkodhatsz, hogyan tovább. Addigra már lesz elég tapasztalatod hozzá, hogy magadtól is el tudd dönteni.
2012. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!