Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OKJ-s tanfolyam GARANTÁLT...

OKJ-s tanfolyam GARANTÁLT munkalehetőséggel-vajon ez 100% kamu? De hogy merhetnek ilyet ígérni-hiszen számonkérhető!

Figyelt kérdés

A neten több felnőttoktatási intézmény kínál olyan képzést mely szerint, ha elvégzem a tanfolyamot, sikeresen levizsgázok, pár napon (!) belül munkába is állhatok -GARANTÁLTAN!

Ld. a hirdetés szövege lent.

Nem értem: hogy merhetnek ilyet ígérni? Hiszen a napnál világosabb, hogy úgy kamu a dolog, ahogy van, semmi se igaz belőle.

De a hirdetés olyan konkrét, annyira számszerűsített, hogy egyszerűen nem értem: ez a hirdetés simán számonkérhető a cégen! Akkor meg hogy mernek ilyet ígérni? Nekik jó lesz, ha elvégzem, majd persze nem lesz állás (honnan is lenne) és a nyakukra járok hónapokig, míg nem meg unom, hogy ezt meg azt ígérték?


Ingatlan-közvetítő és értékbecslő

OKJ-s tanfolyam

most AZONNALI ÉS GARANTÁLT

ÁLLÁSLEHETŐSÉGGEL A VIZSGA UTÁN,

ajándék értékesítési tréninggel

és tárgyalástechnikai kurzussal!

Szakmai gyakorlat már a képzés időtartama alatt,

a sikeres vizsga másnapján

FELVÉTELI NÉLKÜL munkába állhatsz!


2012. szept. 2. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kamu. Adnak, néhány kamu "álláslehetőséget" Ami vagy betelt,vagy nem létezik esetleg "alajadék munka fillérekért" és ezzel Ők kipipálják a "vállalásukat". Ennyi. A kifizetett meg "elvégzett" képzés után meg mit csinálnál?
2012. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Garantáltan, legfeljebb olyanok lesznek a körülmények és a fizetés, hogy inkább nem vállalod.

Ingatlanközvetítő... Ezek általában jutalékosan fizetnek. Eladott ingatlanok után. Ha figyeled a híreket, na mi az amit mostanában alig vesznek? Na mi? Hát az ingatlan!

2012. szept. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Képzeld , még olyan is van, hogy álláshirdetésre jelentkezel, aztán fel is vesznek azonnal, de kellene egy papír, hogy van képesítésed, de sebaj, ők tudnak ilyet szerezni, 10-20 ezer forint csupán, te kifizeted. Minden rendben, majd hívnak, aztán többé nem hallasz felőlük. Nem én jártam így, a rokonom, egy egyszerű takarítói munkára jelentkezett, és 5000 ft-jába került, hogy gazdagodott egy tapasztalattal, ja és nem mellékes, hogy papírja van róla, hogy tud takarítani, de nem kértem el megnézni, hogy mennyire valóságos ez a dokumentum. Azóta sem látta azt a kedves fiatalembert, pedig folyamatos munkát ígért neki különböző irodaházakban.
2012. szept. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Garancia semmire sincs manapság, főleg nem munkára.
2012. szept. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez miért ne lenne valós???

Csak az emberek nagy része nem ilyen munkára vágyik.

Az ingatlanközvetítőnél Neked kell kiváltanod a vállalkozóit, tehát havi kb. 70 ezret fizetni magad után. Neked kell utánajárni mindennek saját benzin, telefonköltségen.

Tehát a hirdetés valós!!!

2012. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!