Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól fizető szakmák?

Jól fizető szakmák?

Figyelt kérdés
Mondanátok nekem olyan szakmákat amik keresettek, jól fizetőek és esténként időben otthon vagyok?

2012. szept. 4. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát az én ismerőseim közül, akik nagyon jól (300.000 ezer felett) keresnek, azok ezt csinálják:


húskereskedelemmel foglalkozó cég vezetője (ő alapította a céget)

könyvelő

gépészmérnök

programozó informatikus


Azt nem tudom, hogy most jelenleg ezek mennyire keresettek.

2012. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi, a 300.000 ezer mellé nem kell az ezer szó :) Szóval 300.000 felett keresnek.
2012. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

mármint főkönyvelő egy multinál angol+ 1-2 nyelv folyékony ismerete melett.

Kezdőként 1-5 évben kb 75.000-110.000 között, persze ha kapsz egyáltalán állást, mert itt a legnehezebb bekerülni


A főkönyvelő "vezetőnek" felel meg a könyvelő szakmában, tehát vezető könyvelő egy multinál ott elhiszem hogy megvan a 300.000 2-3 nyelvismerettel, de ehhez a fizetéshez évek és profi tudás kell

2012. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Plasztikai sebész, maszek orvosok, informatikus
2012. szept. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
3-as! Igen, ezt kifelejtettem. Az illető főkönyvelő egy nagyobb cégnél, és nagyon megbecsüli a cég vezetője. 400.000-et keres nettóban
2012. szept. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%

5. válaszadó!

Aaaazért:)

Én most állást keresek ezen a területen és tudom hogy nehéz elhelyezkedni benne, szép szakma, de protekció nélkül nehéz elhelyezkedni nagyon

Volt hogy nettó 80.000 ajánlottak nekem Bp.-en, egy könyvelőirodában kezdőként, amibe se bkv bérlet se cafetéria se semmi. Persze elfogadtam volna, de nem jutottam be, de állítólag én lettem volna a 2., ami sovány vigasz az esetemben


Szerencsés az ismerösöd h a szakmájában dolgozik, elhiszem h a cég hasznára van, egy könyvelő főleg egy főkönyvelő tuti h hasznos munkatárs:)

2012. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6-os válaszoló! (az 5-ös válaszoló vagyok)

Az nagyon durva... mármint, hogy Budapesten 80.000-et ajánlottak neked :( Nem is gondoltam volna, hogy ott ilyen bérviszonyok vannak.


Igen, nevezhetjük szerencsének is, de igazából azt, hogy az ismerősöm ilyen helyre bekerült, egy eredetileg szerencsétlen eseménynek köszönheti. A cég, ahol korábban 15 évig dolgozott mint könyvelő csődbement, és kirúgtak mindenkit. Az egész helyet raktárokkal együtt felvásárolta egy induló kis cég, és ennek az új cégnek a vezetője mondta, hogy kellene nekik egy főkönyvelő, és a régi cég tulajdonosa ajánlotta be az ismerősömet a kimagaslóan jó munkája miatt. Így vették fel az ismerősömet, és a cég azóta úgy kinőtte magát, hogy több városba is átterjeszkedett. Szóval ő ezt a helyzetét egy eredetileg szerencsétlen dolognak köszönheti.

2012. szept. 5. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyám főkönyvi főkönyvelő 97 ezer forintért. :O
2012. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!