Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes manapság...

Szerintetek érdemes manapság személyesen beadni az önéletrajzom olyan üzletekben, mint a Zara, H&M, Douglas parfüméria? Akkor is ha nincsen kitéve, hogy eladót keresnek, vagy esetleg nincsen hirdetve?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

érdemes!

mindenhova add be ahova csak tudod!

2012. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És csak simán odamegyek az egyik eladóhoz, vagy a pénztárhoz és odaadom?
2012. szept. 5. 13:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen!
2012. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 5. 13:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes... Tutira elkallódik, és amikor meghirdetik a munkát, a frissen beérkező önéletrajzokkal fognak b*szakodni.
2012. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De az inditex üzletek( zara, bershka, pull&bear, stradivarius) nem is hirdet interneten, vagy én nem találom soha de az kizárt. Viszont nagyon szeretnék ilyen üzletben dolgozni. És más módját nem tudom, csak személyesen bemenni.
2012. szept. 5. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ah, felesleges.

A férjem mondta, hogy hozzájuk is mindig jönnek az emberek önéletrajzzal. Mosolyogva elveszik, aztán amikor elmegy az ember, kidobják. Hova tegye, úgyis elkallódik? Ha kell ember, hirdetik, vagy felvesznek ismerőst.

Én is adtam be ezer helyre önéletrajzot, csak olyan helyre hívtak be, ahol eleve hirdettek.

2012. szept. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értelek:(
2012. szept. 6. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!