Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállalatfinanszírozás assziszt...

Vállalatfinanszírozás asszisztens a Budapest Banknál. Ügynökösködős jutalékos meló lenne?

Munkakör célja: A kis- és középvállalati szegmensnek értékesítő ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának segítése és támogatása.

Feladatok:

- A kis- és középvállalati szegmensnek értékesítő ügyfélkapcsolati menedzserek munkájának segítése és támogatása.

- Ügyféladatok gyűjtése és rendszerezése

- Ügyfél- és ügyletdokumentációk rendszerezése és kezelése

- Aktív és passzív műveletek előkészítése

- Ügyfél adminisztráció

- Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

- Felsőfokú pénzügyi végzettség, preferáltan vállalati pénzügyek, pénzügyi-számviteli szakirányú végzettség

- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Az állásbörzén kaptam ezt a hirdetést, és mindig halogatom hogy elküldjem az önéletrajzomat. Ügynökösködős melót nem szeretnék meg olyat ahol nem kapok fix fizut.

Szerintetek?

2012. okt. 3. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Kiderült valami erről az állásról?

2012. okt. 18. 23:07