Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Okleveles vegyész vagyok...

Okleveles vegyész vagyok (egyetemi,5éves) ; melyet kiegészítettem angol-magyar természettudományi szakfordító vegyész szakirányú képesítéssel. Van jogosultságom izotóp-radioaktiv laboratóriumi munkára is. Mit válasszak?

Figyelt kérdés
Egy gyógyszergyártól kerestek,2 lehetséges pozíció betoltesere: kutatas-fejlesztés pozíció illetve minosegbiztositas (osztalyvezető, esetleg munkatars).2 teljesen eltero pozicio. A valasztas ram van bízva. Szakmailag illetve anyagilag melyik teruleten tudnek gyorsabban haladni a rangletran? Nyilvan nem fogjak az orromra kotni, hogy itt mennyit keresnek szemben a masik pozicioval. Ugyanakkor mind2 megfelelne nekem!

2012. okt. 22. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
gyakorlatod van?
2012. okt. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
fél év gyakorlat egy kórházi laboratóriumban analitikusként (nyári munka), valamint a diplomához szükséges 2év (4félév)diplomamunka. Pályakezdőnek mondanám magam, de ez teljesen nem igaz.
2012. okt. 22. 12:26
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor szerintem, vezető beosztást még ne vállalj!
2012. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kutatás-fejlesztés jobb, ott talán változatosabb munka és ott szerintem előre is tudsz lépni. sok sikert!!
2012. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy lány vagy fiú vagy szerintem. A minőségbiztosítás papírmunka leginkább, én is ezt csinálom. A kutatás fejlesztés az izgi, mert laboros munka. Viszont én nő-ként lassan gyereket vállalnék, így az előbbinél döntöttem, mikor választanom kellett. Rengeteg a káros anyag , amivel naponta érintkezik egy kutató-fejlesztő, ahogy én látom. De nekem ez a minőségbiztosítás is tetszik. Másfél év után lettem vezető, és szerintem sem érdemes vezető-ként kezdeni, mert kell némi tapasztalat abban a közegben, ahol komoly döntéseket kell majd hozni.
2012. okt. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja anyagilag szerintem a kutatás -fejlesztés jobb. Egy-egy sikeres fejlesztés után sok pénzt kap az ember, van hogy komolyabb összegeket éveken keresztül.
2012. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi valaszokat, hasznosak!
2012. okt. 25. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!