Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tesco árellenőr? Mik a feltéte...

Tesco árellenőr? Mik a feltételek, meg mégis milyen munka?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy a tescos árellenőr állás az milyen? Mégis mit kell csinálni? Azt tudom, hogy három műszak lenne, egy nagy tescóban. Érettségim, és kereskedelmi végzettségem van. Ami még nekem fura az, hogy 8 általánossal is végezhető munka (állítólag). De egyik ismerősömet mégsem alkalmazták, az asztalos szakmunkás bizonyítványával.


Lehetőleg olyanok véleménye érdekel, akik dolgoztak már tescoban, vagy aki ismer olyan személyt és attól hallott ezt azt.


Köszönöm a válaszokat.



2012. okt. 26. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

Na mégis mit csinálhat egy árellenőr?

Röviden tömören ellenőrzi, hogy jól vannak-e az árak kiírva.


Elképzelhetőnek tartom, hogy 8 általános a minimális követelmény. Hiszen egy egyszerű betanított munka tulajdonképpen. Lehet valaki 8 általánossal megfejti eme rejtélyt, hogy mit csinál egy "árellenőr". Annak meg, hogy az ismerősödet miért nem alkalmazták ezer egy oka lehet.

2012. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Kösd fel a gatyót. Mert 100%, hogy nem csak árakat fogsz ellenőrizni.

Ker igazgató voltam a Tesco-nál...

Először is,szerintem,ha nem akarod tönkre tenni az életedet és nem akarod,hogy kihasználjanak,akkor kerüld el ezt a munkahelyet...nagyon sok mindenen keresztül mentem, hidd el tudom, hogy mit beszélek...

Egyébként árellenőr nem lehetsz,csak akkor,ha már legalább fél évet a pénztárban töltöttél,illetve az FMC-ben.Ha vevőszolis szeretnél lenni,ahhoz "puncs" kell az osztályvezetőnél,aki nekünk ker igazgatóknak szól,hogy téged szeretne a pultjában látni. Ha mi igent mondunk,akkor már legalább egy év pénztárosi tapasztalat kell,illetve a fogyasztói törvényeket á-tól cettig ismerned kell.Gondolj csak bele,ha van reklamáció,nem 1000 Ft-os bírságot szab ki a Felügyelet,hanem több 100 ezreset...-gondold át,még egyszer...én felmondtam,elegem volt,hogy nem hagynak dolgozni és az osztályvezetőimet is csak b...ogatják...

2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na én tescoban dolgozom és nem olyan borzasztó mint ahogy az előző leírta....nálunk az sem feltétel, hogy előtte kasszásnak kell lenni.... De egy dolgot elárulok: hamarosan megszűnnek az árellenőrök minden áruházban, mert bevezetik az elektronikus polccímkét és akkor már nem kell árakat ellenőrizni... de viszont azt is hallottam, hogy talán áruházanként 1 árellenőr marad. de ez még nem biztos.
2012. okt. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!