Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van meggazdagod...

Plantern kérdése:

Mennyi esélyem van meggazdagodni Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges itthon nagyobb kezdőtőke nélkül vagyont építeni? Az árulj drogot, menj politikusnak cuccokat hagyjuk. Szóval mondjuk van egy jó ötletem, meg közepesen életképes vagyok. Érdemes egyáltalán próbálkozni bármivel vagy inkább menjek és keressek valami irodai munkát és kész?

2012. nov. 5. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Gyors meggazdagodásra legális keretek között máshol is igen csekély az esély, de itt meg aztán pláne...
2012. nov. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

1-2 év irodamunkával lehet annyit gyűjteni, hogy abból beindíts valamit, ami kb ugyanannyit hoz, mint az irodai, csak kevesebb időt igényel. Az extra időt fel lehet használni arra, hogy pár év alatt egyre jobban felfusson, esetleg többet nyitni... Én ezt csinálom.


Tehát meglehet, de nem 1-2 év, hanem 5-10 ;)

2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ha a munkabérből tudsz félretenni egy nagyobb összeget (mert mondjuk a szüleidnél laksz), akkor néhány év alatt egy kis kezdőtőkét fel lehet halmozni, ami kamatozik, és később jól jöhet, akár fizetéskiegészítésnek is. Én így csináltam.
2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Egyet ne felejts el soha: amíg a pénz lebed a szemed előtt, addig sose leszel sikeres semmiben! Persze fontos a pénz, de ha csak azért csinálsz valamit, akkor felejtős.
2012. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
szerintem ötletfüggő, met ha te mondjuk tudnál egy olyan munkát amivel több 100 000 embert havi fix 50e Ft os bevételhez juttatnál, és ezért csak 100Ft-t kérnél havonta, akkor 100 000 x 1000 az máris 100 millió bevétel / év (- adó) Persze ez csak egy általános példa. Szóval ötlettől függ és az emberektől, hogy mennyire vevők arra az ötletre hogy valaki milliomos lesz e vagy sem.
2012. nov. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos szakmám van. Elvégeztem a sulit, 3 évet dolgoztam a szakmámban németországban. Sikerült összegyűjtenem annyi pénzt, hogy Budapest mellett vettem egy épületet, felújítottam, alap gépeket vásároltam, 3, volt osztálytársat felvettem magam alá. A vállalkozás nagyon szépen beindult. Most már 20 alkalmazottam van, és németországban is tervezek egy műhelyt nyitni, boltot nyitni.
2012. nov. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek a saját erőfeszítésén múlik, hogy mennyire gazdagszik meg, mennyire sikeres. Szerintem az egésznek a titka hogy ne a körülményeket okoljuk! És mi alakítjuk a körülményeket, nem pedig azok minket. Mind csak hozzáállás kérdése. Másnak is sikerült, más is jutott el már nulláról is akár nagyon magasra, másnak is sikerült akár a válság ellenére is életképesnek maradni. Az egész csak kitartás kérdése! ;)
2012. nov. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat. :)


Egészen megleptetek. Eddig mindenkitől azt hallottam, hogy szar az egész, nem érdemes semmibe belefogni, úgyis meghalsz.

2012. nov. 6. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!