Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden lakom a barátomnál,...

Szegeden lakom a barátomnál, de a bejelentett lakóhelyem Budapesten van, szeretnék elvégezni egy tanfolyamot munkanélkülin, de nem tudom hogy ez lehetséges e itt Szegeden, ja és milyen tanfolyamok vannak?

Figyelt kérdés
Ingyenes vagy részben támogatott?? nagyon fontos!! mindenki írjon!!!
2009. aug. 12. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én munkanélkülire mentem Budapesten volt a bejelentett lakcímem,de Nagykátán laktam.Nekem a bejelentett lakcímhez tartozó munkaügyi hivatalba kellett járnom vagyis Pestre.Tanfolyamokat is csak ott biztosítottak volna,de amikor én voltam munkanélkülin,csak szakács,és pincér tanfolyamot indítottak amit engem nem érdekelt,így nem vettem igénybe...De ez mindenhol más..
2009. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
0%
írok én de hozzászólni/válaszolni nem tudok vagyok összvissz 18 és Mosonmagyaróváron élek:P
2009. aug. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a bejelentett lakóhelyed szerint illetékes munkaügyi központban tudsz intézkedni. én miskolcon voltam regisztrált munkanélküli, itt hegesztő meg targoncás meg hasonló tanfolyamok voltak... egy lett volna jó nekem, angol, arról meg ,,elfejtett szólni" az ezt ígérő ismerősünk (aki ott dolgozik), szóval SEMMI értelme ennek a szar központnak. amúgy ingyenes tanfolyam volt mind!
2009. aug. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én alapfokú aztán középfokú angol tanfolyamon voltam(közte fél év pihi).

Ingyenes volt és kaptam keresetpótló juttatást is.

2009. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!