Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzletkötő szeretnék lenni. Mi...

Üzletkötő szeretnék lenni. Mi jellemző erre a szakmára?

Figyelt kérdés

Minden vágyam ez. Fura, van aki tűzoltó,pilóta akar lenni, én már általános sulis korom óta valami ilyesmi munkát képzeltem el magamnak, most pedig végképp megerősödött bennem hogy ezt szeretném csinálni. Járni az országot, emberekkel találkozni stb..Nem tudok semmi mást elképzelni magamnak, sőt szerintem kis gyakorlattal jó is lehetnék ebben. Tudom, hogy a 120-500e ft-ig is lehet a fizetés, nagyon változó, ezzel tisztában vagyok. Személyes tapasztalatokra vagyok kiváncsi, és hogy a gyakorlatban hogyan is működik ez a dolog!

Előre is köszönöm!

18/F


2012. nov. 7. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:

el tudsz adni olyat, ami nem kell az embereknek?

na ez egy üzletkötő élete, hogy 20-or vágják rá az ajtót, mire 1 vásárol vagy szerződik, vagy bármi.

2012. nov. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gallai Zoltán válasza:
Amennyiben megvan a késztetés, az fél siker. Persze nem könnyű szakma, de ha nem csak "eladni, és pénzt keresni" akarsz, akkor van jövőd a szakmában. Ami szerintem fontos, hogy mások igényeit kell felmérni, és az hogy tisztában légy azzal mi a vágyad, a célok mellett! 12 éve foglalkozom ezzel a szakmával, és voltak jó, és rossz pillanatok. Tapasztalataim szerint az erőszakos gondolkodás nem célravezető, a nyertes-nyertes tárgyalástechnika viszont igen. Nem szabad behódolni, de erőszakosnak sem szabad lenni. A kedvesség 70%-ban célravezető. Van sok irodalom, amiből el lehet sajátítani az alapokat, de a lényeg az értékesítői vénában van. Eladástechnikai tréningeken technikákat tanulhatsz, és egy jó önértékeléssel megint közelebb kerülhetsz a sikeres üzletkötéshez. Sok sikert!
2013. máj. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!