Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit jelent az, hogy valaki...

Mit jelent az, hogy valaki szabadúszó újságíró?

Figyelt kérdés
Szerintem azt jelenti, hogy valakinek nincs újságírói végzettsége, csak tud írni és van véleménye, amiket úgy publikál, hogy a szerencsére bízza, hogy az adott újság, ahova elküldi egy írását, megjelenteti e. Jól gondolom?
2009. aug. 13. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tartozik egyik újsághoz sem, hanem ír cikkeket és azt annak az újságnak adja el amelyiknek tudja!
2009. aug. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A szabadúszó azt jelenti, hogy nem alkalmazottja, munkatársa egy újságnak, lapnak kizárólagosan, hanem megbízásokra, anyagokra szerződik, általában ma már egyéni vállalkozóként dolgoznak.
2009. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A végzettséghez semmi köze. Azt jelenti (ahogy az előttem szóló írta), hogy nem áll egy újság alkalmazásában sem.
2009. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 13. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!