Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesti, iskola mellett is...

Budapesti, iskola mellett is végezhető MEGBÍZHATÓ hostess munka/ügynökség?

Figyelt kérdés

2012. nov. 19. 21:49
 1/4 anonim válasza:
A Prohomenak dolgozom évek óta, teljesen korrekt cég. Igaz én vidéken vagyok általuk, de pesten is vannak munkáik, sokkal több, mint vidéken. Szinte az összes áruházban vannak hostesseik. Facebookon rájuk tudsz keresni: Prohome Hostess-ként vannak fenn, személyesen pedig Hungária körút a házszámot sajnos nem tudom, de mellette van egy CBA ha jól emlékszem, de ki van írva. :)
2012. nov. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod!:)
2012. nov. 19. 22:13
 3/4 anonim válasza:

Szia egyet tudok, hova ne menjél semmi képen! Ni-ka hostess!

Tapasztalatból írom, nagyon megbízhatatlan cég, a fizetésedért rengeteget kell várni és nincs rá garancia, hogy megkapod, illetve különböző ok miatt nem a megbeszélt pénzt adják.

2012. nov. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Apple Party Service!!!! Csak ajanlani tudom! www.appleparty.hu
2012. nov. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!