Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ennyi idő elteltével hivatkozh...

Ennyi idő elteltével hivatkozhatok még álláspályázatnál a kereskedelmi ismereteimre?

Figyelt kérdés
Érettségi után kereskedelmi ügyintézőnek tanultam, jól vizsgáztam, de sajnos utána ezzel nem sikerült elhelyezkednem. Felvettek viszont logisztikai területre, de ott nem sokat dolgoztam, csupán pár hónapot, mivel bezárt a hely. Ennyi az összes munkatapasztalatom, viszont szeretnék a kereskedelemben elhelyezkedni. Most nyelvet tanulok, hogy egy társalgási szintű német meglegyen. A szakmámat másfél éve tettem le. Van "jogom" (úgy mondom inkább, hogy érdemes e) álláskeresésnél még hivatkozni arra, hogy kereskedelmi szakmám van? A sok időkiesés miatt kérdezem... Szerintetek? L20

2012. nov. 28. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
ha megvan a papírod róla, akkor természetesen
2012. nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen olyan sok időd még nem eshetett ki :)
2012. nov. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hivatkozz rá!!!

Mindenre hivatkozni kell, ami csak kicsit is igaz. A mai világban máshogy esélyed sincs.


Amúgy meg: amikor először elkezdtem olvasni a kérdésed, azt hittem, hogy kb. 60 éves tette fel, aki huszonévesen csinált utoljára valamit.

Hogy a csudába telt volna el számottevő idő, ha egyszer még csak 20 éves vagy? :D

2012. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát... Másfél év sem olyan rövid idő. :D Mondjuk azóta is folyamatosan olvasgatom a régi tananyagot, nehogy felejtsek, csak félek, ha jelentkezek majd valahova, a munkáltató majd azzal jön, hogy na de mit csináltam másfél évig...
2012. nov. 28. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Jajj, ne viccelj már, másfél év az semmi.
2012. nov. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg tanultál, és akkor valótlant sem állítottál ;)
2012. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jóóó, köszi, kedvesek vagytok! :D
2012. nov. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!