Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt a legfurább kérdés...

Mi volt a legfurább kérdés állásinterjún, amivel találkoztál?

Figyelt kérdés
Úgy is fogalmazhatnék, hogy mi volt a legnagyobb mar.haság, amit kérdeztek tőled?
2012. dec. 2. 22:23
1 2
 1/13 anonim válasza:
80%
Megkértek h mondjak magamról 5 pozitív tulajdonságot.Szépen elsoroltam, majd megkértek h mondjak 5 negatívat.Meg se bírtam szólalni.Nem tudtam mondani egyet sem,pedig van. Váratlan volt a kérdés és issszonyat ciki volt. Végül én nem mentem oda dolgozni. Nem teljesen erről szól a kérdés,de érdekes volt.
2012. dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát a mondj magadról 5 pozitív és 5 negatív tulajdonságot tipikus HR-es közhely. Értelme nincs, de legalább telik az idő.
2012. dec. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Mennyi ideje van együtt a párjával?

Mondom két éve.

Mire az ember:

Aha...És mennyi időre tervez még vele?

Mondom sose lehet tudni mikor ér véget egy kapcsolat, egyenlőre nincsenek olyan gondjaink ami a szakításhoz vezethet.

Hapi:

Hát, tudja...Szerintem Ön inkább a párjának él mintsem a munkának, úgyhogy sajnáljuk.


Én csak lestem mint hal a szatyorba :D

2012. dec. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább valami társkereső irodába jelentkeztél aktatologatónak?
2012. dec. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

jah volt nekem is hogy milyen magas vagyok, hány kiló, ettem e máma? kérdezte hogy milyen fizetésre számítok erre azt mondtam hogy meglehet egyezni.

-ő megkérdezte 900 ezer elég lesz felcsilant a szemem mondtam persze igen

erre ő mert annyit biztos nem fogsz kapni

utána lefényképeztek, leírták a számom és elmentek a gyérbe

2012. dec. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem :D

Kereskedelmi céghez vezető pozícióba :D

De hálisten nem vettek fel, ezek után..:D

2012. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%

Milyen szupererőt választanék, ha lehetne.


Diákmunka a Green Peacenél, nem tudom miért mentem el, nem is bírom őket. :D

2012. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

3-as-nak!Én közöltem egy ilyen kérdés utánn,hogy nem tartozik magára :-)

Nézett egy nagyot a HR-es HP:-)

2012. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es válaszoló:


Nem semmi.... Gondolom bújtatott kérdés volt, hogy vajon mennyire fogsz a munkának élni. Szerintem túlórák tömkelege várt volna rád.

2012. dec. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, ja, de ha az ilyen kérdésre közlöd, hogy semmi közük hozzá, nem vesznek fel, az tuti. Persze lehet, hogy nem is kár érte.

A negatív tulajdonságot valóban meg szokták kérdezni, ilyenkor olyat kell mondani, ami nem is igazán negatív. De én jártam már úgy, hogy nem fogadta el a pasi, és azt mondta, hogy akkor most mondjak egy igazán negatív tulajdonságot.

Lusta vagyok, kötözködős, rendetlen, pontatlan. Rendben? Enyém a munka?

Tőlem egyszer megkérdezték könyvelői álláson, hogy ön szerint előny vagy hátrány, ha egy könyvelő túl precíz? Ezzel nem igazán tudtam mit kezdeni, mire akart vajon kilyukadni? A könyvelő az precíz, és kész, nem?

Egyébként nagyon vad kérdéseket nem kérdeztek tőlem még, de néha hallok fura dolgokat, pl. milyen állat szeretne lenni?

2012. dec. 4. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!