Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatnék valós otthon...

Hol találhatnék valós otthon végezhető munkát?

Figyelt kérdés
Sok helyen próbálkoztam már,mindenhol csak fizetni kell előre rózsaszín csekken amiért kaptam egy tájékoztatót a munkák listájáról és a kezdő csomag áráról,amit természetesen nem fizettem be.Szükségem lenne egy valós megbizható otthon végezhető munkára,csomagolás v. szerelés,ami tisztességesen fizet.Szeretnénk egy kis pénz gyüjteni a párommal,jövőre lakást szeretnénk venni,aki tud az segítsen,már nem hiszek az ilyen küldje el smsben nevét címét tipusú szövegnek,nem igaz hogy sehol sem lehet ilyet találni,anélkül hogy lehúznák az embert és átvernék!Előre is köszönöm
2008. máj. 28. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz dolgozni egy olyan helyre, ahonnan haza lehet vinni a munkát, és ha szerencséd van, ezt meg is engedik. Ilyenek pl. a számítógépes adatrögzítés, kérdőív-feldolgozás. Mi is megjártuk már egyszer-kétszer ilyen rózsaszín csekkes "munkákkal", nem tudok mást mondani, mint hogy szerencse kell ahhoz, hogy kifogd azt a pár céget a többszázból, akik becsületesek.


Vagy ha esetleg falun laksz: be lehet segíteni háztáji gazdaságoknál. A nagymamám már évek óta zöldséget kötöz, minden nap hoznak neki egy nagy adag árut, amit másnap reggel visznek el tőle. Igaz, csak napi ezer forintot fizet (3-4 órás munka), de időtöltésnek jó, addig sem a tévét nézed... :P

2008. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pár éve én is hasonló cipőben jártam. Az ilyen jellegű hirdetések 99% -a átverés. Az egyik így, a másik úgy.


Kezdj valami értelmes jövedelmező üzletbe otthon. Próbáld meg kicsiben és onnan felfuttatni.


Ma már két vállalkozásom van, de így kezdtem.

2008. jún. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!