Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a siker titka? Miért gond...

Mi a siker titka? Miért gond ha egy szegény családban, már fiatal korban pénzkomplexum alakul ki (annyira azért nem fiatal, hogy kisgyerek) és csak akörül jár az agyam? Hogy is lehet valójában meggazdagodni? Hol találok ezekre a kérdésekre választ?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ma Magyarországon becsületes munkából csak úgy gazdagodhatsz meg, ha találsz piaci rést, amit még nem aknáztak ki.


Egyik ismerősöm pálinkafőzésbe kezdett, 1-2 év alatt fel is futott neki a bolt rendesen.

2012. dec. 18. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezeket:

-Napoleon Hill-A siker titka PLB

-Napoleon Hill-Gondolkodj és gazdagodj

-T Harv Eker-A milliomos elme titkai

-Rhonda Byrne-A Titok


Én is pont ilyen vagyok.Én nem gazdag akarok lenni,hanem én elköteleztem magam a gazdagság mellett,tehát ez már erősebb.És a megcsinálom.

Kell egy ötleted legyen,vagy kerülj be egy nagyon komoly multihoz,legyen egy nagyon jó szakmád akár diploma akár szakma(vízvezetékszerelő,...stb).

Külföldi meló,aztán jövedelmedből befektetsz szépen,ilyenek.

2012. dec. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

Passz.

Szerintem kevesekben van meg hozza az igazi affinitas a legtobb ember csak vagyik ra.

Kivancsi vagyok hogy nekem bejon-e. Ok bocs nem vagyok kivancsi csak probaltam illedelmes lenni, ez az egyetlen dolog az eletemben amiben halalbiztos vagyok, hogy ez a vilag az EN kibszott jatszoterem lesz mert a retek penzzel nem kell majd torodnom.


Nalam nem a gazdagsag a cel. Nem erdekelnek a penzkotegek. Nekem ez csak egy eszkoz a valos celjaim fele amik milliardokba kerulnek.

Igy mivel elottem nem a penz vizualizalodik hanem mas jobban materialis dolog talan jobban is megy.


A terv megvan. A kivitelezes elindult... A kettes lepcso megbeszeles alatt mondjuk ez anyagiakban is nagy kulonbseget nyujt. A penzugyi dolog, toke kapcsolatok vannak annyi hogy kivonulok nemzetkozi vizekre mert az orszag meghalt es innen lesz vallalkozas.


Aztan ha haladunk egyre durvabb dolgok johetnek csak ahhoz tobb toke kell. UK az olyan kis okos kurv.knak mint en sok lehetoseget kinal.


Am hogy mi a titok?

Ne a penz legyen a cel.

Fejleszd magad.

Legyenek olyan ismeroseid akik inspiralnak - ehhez el kell jarni normalis tarsasagba.

Ne legy lusta! A kezdet nehez - en a tokeert eleg durvan megdolgoztam.

Tervezz de ne tervezz tul - ez a fo hibam.

Inditsd el a dolgokat, ne varj!


Jarj nyitott szemmel! - nah talan ez az ami nincs meg a tobbsegben. En barhol jarok allandoan azt nezem ez hogy lehetne jobb ezt vajon miert igy csinaljak es miert nem ugy? Hogyan lehetne az adotz szolgaltatas szinvonalat novelni? Mi az ami nincs a kornyeken? Mit szeretnek az emberek? Ha Londonban latok egy tomott boltot mindig megnezem a designt hogy mit arul hogy vannak pakolva a dolgok. Az emberek cuppognak a szepen felallitott kirakatra meg a csomagolasokra. LOL.

Vagy szolgaltatasoknak ks hogy hogyan mukodnek. Pl. az en cegem.


Meg a retek jogszabalyok tomkelege. Mert otthon a konyvelo se tud mindig segiteni ha vmi nagyon uj kifacsart dologgal allsz ele...

Itt egyszerubbnek tunnek a dolgok.


Aztan majd meglatjuk mit hoz a jovo.

Most eleg fenyesnek tunik! :)))

2012. dec. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Érdekes kommentárok, köszönöm mindegyikőtök hozzászólását.
2012. dec. 18. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!