Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vélemények a Personalny...

Vélemények a Personalny Leasing közvetítő cégről?

Figyelt kérdés
Personalny Leasing egy szlovák munkaközvetitő cég, külföldre közvetít embereket. Az érdekel, hogy esetleg találkoztatok-e már velük, dolgoztatok-e már rajtuk keresztül.
2012. dec. 28. 21:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Ausztriába egy gyümölcslekvár gyárba kerestek embereket. Jelentkeztem rá...majd minden kérdésemre azonnal válaszoltak.Tőlem 150 eurót kértek, majd azt mondták, hogy 75 euró legyen nálam kp-ban, mert majd az induláskor fogják összeszedni. Na innentől lett gyanús az egész. Végül lemondtam az egészről. :(
2013. jan. 10. 08:08
 12/27 annye válasza:
mi is minden kérdésünkre választ kaptunk!!!ma kell vissza küldeni a szerződést!!!azt írták február 8-án lesz az indulás népliget 7-8 óra mindenkit bevárnak!!! még telefonon is beszéltünk velük!!de most mi is elbizonytalanodtunk!!! de ma felhívjuk az osztrák céget telefonon és megkérdezzük!!! és akkor írunk!! de aki többet tud írjatok!!!
2013. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 nagymuzli válasza:

Sziasztok.

Egy jo baratom felhivta unoka battyat tegnap. aki kint el austriaba.Es megkerte,hogy jarjon utana a slovak cegnek mit tudnak roluk.

Hat jo hirrel senkinek nem tudok szolgalni.

Ugyan is kideritettek,hogy ez a ceg semmilyen formaba nem all az austriai ceggel kapcsolatba! :(

2013. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Petya 1982 válasza:
Sziasztok.Mi felhívtuk ma ezt az osztrák céget és kiderült nem állnak kapcsolatba semmiféle szlovák munkaközvetítővel és nincs is náluk munkafelvétel.Ez csalás az egész.
2013. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 annye válasza:

Mi is vissza küldtük a szerződést .

A bélyegzőn nem vagyok felakadva mivel tudom hogy nem mindegyik országban kötelező a bélyegző elég az aláírás.

Ebbe szerintem nem kell belekötni.

Mi utána néztünk a cégnek ennek a Personalny Leasing munka közvetítőnek és valósnak tűnik.

Mi is kételkedünk benne főleg ezek után hogy ezeket írják róla de megpróbálni meg fogjuk igaz pénzt előre nem vagyunk hajlandóak fizetni majd csak az indulás napján.

Ezt jeleztük is a fiatal embernek akivel e-mailben tartjuk a kapcsolatot.

Hívjátok fel ezt a telszámot: +421949499146 Ő Milos aki a szerződésben is szerepel ő tud bővebb tájékoztatást adni mindenről a munkával kapcsolatosan

2013. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 annye válasza:
Meg írtuk nekik hogy lett beszélve az osztrák céggel és hogy ott nincs tudomásuk velük kapcsolatosan semmiről azt válaszolták hogy keressük fel őket Pozsonyban ott megbizonyosodhatunk róla hogy valós dolgot állítanak
2013. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Katta88 válasza:
Pénzt küldött már Nekik valaki?Mi már nem tudjuk eldönteni, hogy valós munkáról van szó, vagy csalókkal állunk szemben!
2013. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 beettina válasza:
Igen mi már elkuldtuk a pénzt,miért?
2013. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Katta88 válasza:
Csak kíváncsi vagyok! Mi szeretnénk ezt az állást Párommal, de félünk! :/
2013. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 speedo88 válasza:
Mi is szeretnék ki menni a párommal de írtunk a srácnak,hogy többen is át vágtak és ezért nem küldjük a pénzt hanem mikor majd indulunk.Erre csak annyi választ kaptunk,hogy megkérdezi a főnökét.Azóta semmi válasz mi meglepő :)
2013. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!