Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nos, ma hívtak a CCC cipőüzlet...

Nos, ma hívtak a CCC cipőüzletből, hogy holnap menjek be állásinterjúra. Dolgozik ott valaki és ha igen milyen? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Fizetésre lennék még kíváncsi.
2013. jan. 3. 16:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Elmondták?
2013. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Andika82 válasza:
100%
Szia! Engem is érdekelne a fizetés... . Elmondanád mit tudtál meg? Milyen munkakörre jelentkeztél?
2013. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Felvettek. Eladói posztra jelentkeztem. Nagyon jó a légkör, szeretek ott dolgozni:) 6 órásba vagyok egyenlőre.Nettó 52 ezer ft
2013. jan. 28. 19:31
 4/28 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem melyik városba? Van eladói végzettséged, vagy tapasztalatod? Miket kérdeznek az állásinterjún? Engem is behívtak, nagyon izgulok.
2013. febr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Melodyna válasza:
100%

Sziasztok!

Én is ott dolgozom, nem egy nagyon nehéz meló, de ez attól is függ,hogy milyen boltvezetőt fogsz ki magadnak! Én szeretek ott dolgozni, bár van olyan munkatársam akivel ki nem állhatjuk egymást! :) De hol nincs?

Én 8órára vagyok bejelentve, de ez azt jelenti,hogy napi 12 órákat vagyunk benn, mivel az üzlet 9től van nyitva fél9ig és ugye elötte fél órával benn kell lenni, meg utána félórával jövünk csak el! Olyan 100ezer körül keresek nettó, ez attól is függ,hogy milyen a beosztásom, hány napom van az adott hónapban hétvégén meg ilyenek!

2013. okt. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
78%
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék tőletek, hogy a CCC cipőboltba hogy tudnám elküldeni az önéletrajzom, mert a neten hiába kerestem, nem találtam. Móni
2013. nov. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
58%
Ha jár erre még valaki, kérdeznék én is! Holnap nekem is mennem kell interjúra. Úgyis meg fogom tudni de kíváncsi vagyok. :) Ha 6 órás a munka akkor is egész nap kell lenni? Vagy inkább délutánokra meg hétvégékre hívnak be?
2014. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%
És tényleg csak nettó 52.000. Ft a fizetés??
2014. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 6 órás is egész nap dolgozik, csak nem minden nap. A fizu annyi, amennyit írtál ( bár ilyen laza melóm még sosem volt) A hétvégét érdemes elvállalni, mert járnak a fincsi kis pótlékok.
2014. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Köszi! És legalább van valamennyi cafeteria pluszban?
2014. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!