Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lángossütőbe kisegítőként...

Lángossütőbe kisegítőként kell valamilyen végzettség? Mikor kezdenek ilyen melóban?

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Munkáltatótól függ.
2013. jan. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Manapság a Profession-on kb így lenne meghirdetve:

A vendéglátás területén működő nemzetközi hátterű cég keres azonnali belépéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

LÁNGOSSÜTŐ ASSZISZTENS / Assistent für Fladenbacken

Elvárások:

-középfokú végzettség (vendéglátóipari vagy kereskedelmi)

-Vendéglátásban szerzett több éves releváns szakmai tapasztalat.

-Agilis, Proaktív személyiség

-Magas szintű kommunikációs és együttműködő készség,

-Rugalmasság, Jó stressztűrő képesség

-Tárgyalóképes németnyelv-tudás

-Előny: angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit nyújtunk:

-Versenyképes jövedelem (helyi étkezést biztosítunk)

-Nemzetközi környezet

-Modern munkakörülmények, változatos feladatok

-Fiatal, dinamikus csapat

-Fejlődési lehetőség

Ha felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el magyar és német nyelvű önéletrajzát illetve motivációs levelét az alábbi e-mail címre.

2013. jan. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De szerintem amúgy nem kell semmilyen végzettség.
2013. jan. 15. 09:11