Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Suli mellett munka lehetséges?

Suli mellett munka lehetséges?

Figyelt kérdés
18 leszek. Nagyon rossz anyagi helyzetünk miatt szeretnék elmenni 4órás műszakban vagy akár esti műszakban dolgozni. Van lehetőség állandó bejelentett munkára nagyobb hipermarketekben Miskolcon? Az anyámnak most fog csokkeni az ozvegyije és épphogy kitudjuk fizetni a számlákat de akkor csak 15ezer Ft marad egy havi kajára

2013. jan. 16. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Törvényileg lehetséges.

Hogy valójában kapsz-e munkát, az bizonytalan.

2013. jan. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. De én jelentkeztek úgyis hogy nem diakmunkan vagyok? Mert az más fizu gondolon
2013. jan. 16. 20:08
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Diákszövetkezetnél szoktak hipermarket munkát meghirdetni, max éjszaka meg hétvégén tudsz dolgozni.
2013. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz úgy is, hogy nem diákmunkásként.
2013. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia. En dolgoztam suli mellett, negy helyen. Igaz feketen, se szerintem van hivatalos modja is, mert voltak alkalmi meloim, ahol bejelentettek.
2013. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm holnaptól járom a várost és keresek
2013. jan. 16. 22:27
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 éves kor alatt nem vállalhatsz éjszakai munkát.

És javaslom a diákszövetkezetet, ha te találsz magadnak munkát, akkor is érdemes rajtuk keresztül.

2013. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Munkát vállalni iskola mellett is lehet 15 éves kortól.

Általános iskola, középiskola esetén kizárólag a szünidők idejére.

Egyéb iskola esetén bármikor, bárhol, bármennyi időre, és nem csak "diákmunkát", ha bírod a tanulás mellett (egyetem, főiskola).


18 éves korig éjszakai munkára nem vehetnek igénybe hivatalosan.

2013. jan. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom még egy hét hogy az legyek azért keresgelek már
2013. jan. 17. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!