Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Természettudományos végzettség...

Természettudományos végzettséggel mekkora kezdőfizetésre lehet számítani Németországban? Megéri ott diplomát szerezni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Az ugyanolyan marhaság, mintha itthon csinálnád. Az egyetlen különbség, hogy M.o.-on kapsz segélyt, Németországban nem.
2013. jan. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire korlátolt vagy :(
2013. jan. 21. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Korlátolt? Vagy éppen diplomás szakember, aki nálad lényegesen jobban látja a piaci igényeket és a lehetőségeket?
2013. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen szakember vagy már?
2013. jan. 21. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
akkor az állam miért támogatta annyira a természettudományos képzéseket ha ennyire nem lehet vele elhelyezkedni?
2013. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ott a pont, én is erre lennék kíváncsi másodsorban :)

meg a kérdésemre természetesen....

2013. jan. 21. 21:36
 7/7 Bak Norbert ***** válasza:
100%

Gográfus BSC.-t fejezem be idén.


Ráépülve az eltés Meteorológiai MSC-t terveztem, részben a Darmstadti EumetSat lehetőségei miatt.(igaz ma már másabbak a céljaim, de nem hinném, hogy nagy hátrány lenne, ha van egy természettudományos végzettséged).


Egyébként megújulóra váltottam, az szintén eléggé piacképes dolog akár Németországban is.(Ha mást nem veszek Dramstadt maga is, megújuló energiákra épülő lakóparkokkal rendelkezik)

2013. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!