Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bevállaljam ezt a munkát?...

Bevállaljam ezt a munkát? (már ha egyáltalán felvesznek?

Figyelt kérdés

Lenne egy munka, amit még nem töltöttek be és lehet, hogy fölvennének. Csak egy a gond. Folyamatosan éjszakás lennék, nagy valószínűséggel hétvégén is be kéne mennem. Így kb életem sem lenne, mert azt nem lehet életnek nevezni, hogy robotolok 12 órát (ennyi a munkaidő) aztán hazamegyek, alszok és megint mehetek.

Pár hét múlva várhatóan indulnak a munkaügyön tanfolyamok, amikért fizetnek havi 43.000 forintot, ha beiratkozok. Elég is lenne egyenlőre annyi, így szabadidőm is maradna.

Szerintetek melyiket válasszam? Ahol potenciálisan többet keresek, de ha nem bírom akkor lecsúszhatok a tanfolyamok indulásáról és akkor két szék közül a pad alá, vagy azt, ahol kipróbálhatom milyen 47.000 forintból megélni(43...), de legalább lenne szabadidőm is?


2013. febr. 13. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha olyan tanfolyamra jelentkezel, ami érdekel és szívesen is dolgoznál benne, na meg persze amivel el lehet helyezkedni, akkor azt válaszd.
2013. febr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is a tanfoéyam, bár az is kérdés, miyen kiadásaid vannak mert 43 ezerből nem lehet fenntartani pl albit és rezsit fizetn iomeg még élni is.

Amúgy ha nem baj, hogy megkérdezem, melyik munkaügyiben indul képzés? Mert én is jelentkeztem már jóideje (konkrétan nyáron) többre is de még semmi, ha benmegyek mindig csak annyit mondanak, még nem tudnak semmit...jöjjek jövőhéten)

2013. febr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Anyámmal élek, havi 12t kér, de a kaját meg kell oldjam, az kb 10ből megvan. Veszprém megyei munkaügy, 2. Te honnan valósi vagy? Itt március elejétől lehet állítólag jelentkezni.
2013. febr. 13. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Mennyit fizetnének ezért az éjszakai munkáért? Ha elég sokat akkor talán megéri feladni az életet pár hónapra vagy egy évre, amig nem találsz valami jobbat.
2013. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én Csongrád megyében lakom. Nálunk már júniusban lehetett jelentkezni de még mindig semmi.
2013. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!