Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Maradjak a biztos helyen és...

Maradjak a biztos helyen és várjam a sült galambot, vagy próbáljak új munkahelyet szerezni?

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom asszisztensként 70ezer Forintért, még akkor megígérték, hogy átvesznek a diplomámnak megfelelő munkakörre és többet fogok kapni. Azóta semmi sem történt csak a munkám lett egyre több, leépítés volt, szerencsére az én állásom biztos, mondták hogy jól dolgozom és elviszem 3 ember munkáját is (hogy beled*glök az lényegtelen).


Nem sok időm van máshová állásinterjúkra járni, így emiatt is nehéz lenne keresni.

Meg ez biztos, máshol pedig nincs rá biztosíték hogy pár hónap után nem raknak ki, ráadásul itt helyben nincs semmi, legalább napi 3 órát kellene utaznom, a mostani munkahelyem csak félórára van.



2013. febr. 26. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor bizony költözni kell. Tegyél félre albérletre valahogy vagy költözz ismerősökhöz. Én is így tettem. Volt egy munkahelyem ahol havi 65-t kaptam. 3 évet húztam le ott, persze közben mindig az volt hogy majd emelnek, de ebből sosem lett semmi. Mertem egyszer nagyot álmodni és elkezdtem munkát keresni a másik mellett, pár hónapon belül találtam is. Felmondtam a régi helyen és az újnál már több mint kétszer annyit kerestem.

Aki nem merész egy kicsit sem, az sose fogja tudni az álmait megvalósítani.

Hajrá, nézelődj új munkahely után!

2013. febr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A moderátorok csinálhatnának valamit ezzel az MLM hirdető "hejj.rozmaring@..." emberrel, elvileg itt nem lehet hirdetni.



Kérdező: ha beszélsz nyelve(ke)t, de legalább angolul és van diplomád, érdemes Budapesten körbenézni. Szintén asszisztensként dolgozom, kezdőként (csak a diploma és a nyelvtudás miatt) nettó 200-at kapok, plusz évente kétszer havi fizetésnek megfelelő bónusz adható - amit eddig teljes értékben meg is kaptam, mert elégedettek voltak velem.

2013. febr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Angolul és németül középszinten beszélek, próbálkoztam Budapesten de nem nagyon találtam semmit, gondolom a lakcím is benne volt. Néha jobb melókra be szoktam küldeni, de általában válaszra sem méltatnak, a szakmámban nincs tapasztalatom.


A költözéssel az a baj, hogy nemrég költöztem össze a párommal, neki itt van lakása és nem szeretne elköltözni, azt mondja, hogy ha már lúd legyen kövér, azaz ne Pestre menjünk, hanem külföldre. Csak az meg vagy összejön vagy nem, ennek meg így semmi értelme. Gondoltam, hogy tanulok még valamit, de az is pénzbe kerül és a meló leszívja minden energiám.

2013. febr. 27. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!