Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hülyén veszi ki magát, ha...

Hülyén veszi ki magát, ha éjjel küldök egy állásra önéletrajzot / jelentkezést?

Figyelt kérdés

Nem tűnik ettől egy jelentkező "fura életvitelűnek"?

Úgy adódik, hogy kb. ilyenkor tudok nyugodtan beülni a gép elé expresszt böngészni, meg ilyenek, egész eddig holnapra főztem, kutyát levittem, fél órára beültem tévézni, ilyenkor meg leülök gépezni, ez alakult ki mint ritmus. Szóval nem törlik ki, vagy rakják elfekvőbe az önéletrajzom csak azért, mert éjjel érkezett?



2013. márc. 5. 00:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Én is munkát keresek hidd el senkit sem érdekel, mikor küldöd el. Miután munka nélkül vagy nincs abban semmi pláne ha hajnalig fent vagy elvégre nem kell korán kelni az meg szerintem jól veszi ki magát, hogy még ilyenkor is megnézed a lehetőségeket


Mellesleg sokkal hasznosabb lenne ha a főzés, kutyázás, tv-zés előtt nézelődnél. Ez mégiscsak fontosabb.


Egész nap, mit csinálsz? Csak mert nem mindegy, hogy egy reggel vagy délelőtt feladott hirdetésre, mikor válaszolsz. Minél később annál többen lesznek előtted. Nem szabad halogatni.

2013. márc. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Jaj, én se úgy értettem, hogy csak ilyenkor nézek állást! Azt én is észrevettem, hogy amit pl. 2-3 órája adtak fel, nagyobb eséllyel írnak vissza / hívnak fel, úgyhogy napközben is nézek. Csak ez kialakult, hogy miután letudtam a napi dolgokat, beülök a gép elé, és végignyálazom, mi történt, és ha látok valami jót, amit este adtak fel, írok rá. Na, és erre kérdeztem, hogy ahova éjjel küldök, azok nem néznek-e furábban. De akkor megnyugodtam:)

(amúgy én vagyok a hibás, hülyén fogalmaztam:) )

2013. márc. 5. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!