Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lejárattak az előző munkahelye...

Lejárattak az előző munkahelyemről az új munkaadónak. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Fel vagyok háborodva!


Előző munkahelyemről szemét módon kirúgatott a főnök titkos barátnője aki ahol csak tudott alám tett, pusztán irigységből és féltékenységből. Nem volt viszonyom a főnökkel, családom van, szeretem a férjem, +2 gyerek.

A munkára a majdnem ráment a kapcsolatom és az egészségem, mert napi 11 órákat dolgoztam, 5 ember munkáját végeztem, és 3 munkaköröm volt, ugyan nem sokkal több fizetésért, de abszolút lojális voltam a céghez! Visszajelzések alapján minden munkatársam elégedett volt velem, kivéve a a főnök nője és a főnök. Mindegy...


Jelentkeztem egy új állásra, ahol kiderült, hogy azért nem feleltem meg, mert a álláshirdető felhívta az előző (fent említett) munkahelyemet, ahol valószínűleg ezzel a nővel beszélhetett, aki elhordott mindenféle utolsó aljas dolgozónak, olyanokat mondott rám, hogy szinte becsületsértés kategóriába tartozik. Az álláshirdető majdhogynem leköpött ahogy elutasított. mert persze behívott hogy ezt közölje személyesen.


Fel vagyok háborodva, és nem tudom hogy mit lehet ilyenkor tenni???



2013. márc. 6. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudsz, mert nem tudom bizonyítani a becsületsértést.


Nehéz kérdés, hogyan legyen a továbbiakban. Mert nem gyakori hogy érdeklődnek az előző munkaadónál, de előfordulhat még... Valahogy úgy kellene feltüntetned őket az önéletrajzodba, hogy ne találjanak rájuk... De hogyan?!?

2013. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
tudod
2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Próbálj meg tőle tanácsot kérni: kiváló HR-es és karrier -tanácsadó, ráadásul nem kér pénzt a tanácsaiért.

[link]

2013. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Most túlfinomult szabócsiasan fogok fogalmazni.

,,B@ssz@ meg a kik_rt roh....ék bárcás kurv@ @nyját ez a kis bárcás kurv@". :D

A lényeg akkor te is tegyél alá.

Van ennek a kis rib@ncnak férje vagy párja?

Akkor mártsd be,hogy félremegy,kajara,próbáld kifúrni vagy tegyél alá.

Esetleg pár ,,havert" akik ,,kicsik" küld rá és beszélgessenek el vele,elég ha kicsit retteg ennyi.

Vagy ha a volt főnöködnek van párja felesége akkor esetleg szólhatsz,hogy tudja-e,hogy apuka félred_g,és szerezz rá bizonyítékot,én tuti ezt nem hagynám a kis k_rvája.

2013. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

El lehet mondani a te verziodat is az uj munkaadonak.

Akar igy utolag e-mailben is.

Megadhatod mas volt munkatarsaid elerhetosegeit is, ugymond hogy arnyaltabb kepet kapjon a jellemedrol es ne egy egyoldalu jellemzest egy olyan holgytol aki a ferjet csalja a fonokkel aki szinten csalados ember es mindemellett feltekeny rad es ezert mindenhol megprobal lejaratni.


Valamint a fonoknek is megmondhatod ha nem ad rolad kituno referenciat a jovoben kopod az asszonynak a szeretot ugyhogy innentol kezdve jol nyaljon be neked mert kulonben baszhatja az eddigi kis eletet szarravagod. :)

2013. ápr. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utsó, felajánlottam ennek a munkaadónak az általad vázolt lehetőséget, de nem élt vele.
2013. ápr. 29. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor orulj neki, h nem kellettel.

Biztos lett volna meg az ujjal is baj, ha ezek alapjan itel meg egy embert, ugy, h nem ad lehetoseget bizonyitani.

2013. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!