Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen külföldi munkát ajánlan...

Desiree91 kérdése:

Milyen külföldi munkát ajánlanátok nekem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretnék Ausztriába elmenni dolgozni, vendéglős végzettségem van. De elég sok egészségügyi problémám van, főleg a gerincemmel és a vérnyomásommal. Szerintetek milyen munkát kéne megpróbálnom, ami még nem olyan nagyon leterhelő fizikailag?

21/Lány



2013. márc. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Van komoly szaktudásod? Ha nincs, akkor nem válogathatsz nagyon. alantas melóval kezdenél.


Ha van rendes nyelvtudásod, akkor talán felszolgálónak lenne esélyed, de az se egy ülőmunka.

2013. márc. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Németből van egy középfokú nyelvvizsgám, és most még készülök egy angol vizsgára is. A "Vendéglős" OKJ-s papírom úgy érzem sz.rt sem ér, mert mindenből tanultunk egy kicsit (pincérkedés, főzés, üzletvezetés) de ez nem nevezhető komoly szaktudásnak sajnos :( ...szeretnék továbbtanulni és éppen ezért kéne egy kis pénzt keresnem külföldön :/
2013. márc. 30. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:

a nyelvvizsga nem érdekel senkit se külföldön. Azt max itthon nézik meg néhány helyen.


Az számít, hogy valóban tudsz e beszélni, kommunikálni velük.


Ezek a szakmák mint papír, valóban nem ér szart se. Ha nincs más szaktudásod, akkor csak úgy van esélyed ha jól beszéled az ország nyelvét. De ekkor is sanszos, hogy olyan melót kapsz ahol nem csak ülni kell egész nap. Esetleg még a hotelekben kicsit nyugisabb talán, ott "max" éjszakázni kell sokat.

2013. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, bár a vizsgáimat nem piacon vettem, tehát nyilván tudok is beszélni az adott nyelven.

Egyébként nem mondtam, hogy ülni akarok egész nap, isten őrizz...csak azt mondtam, hogy nem olyan megterhelő...azért a felszolgálás és a felszolgálás közt is rohadt nagy különbség tud lenni, ezt mondjuk tapasztalatból tudom..

2013. márc. 30. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!