Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vállaljam el a sankos munkát?...

Vállaljam el a sankos munkát? Hogyan győzzel le az esetleges aggodalmaimat?

Figyelt kérdés
Van egy szórakozóhely, ahova gyakran járok le, tegnap is leugrottunk a barátnőmmel, aki egyébként ott dolgozik, de tegnap szórakozni ment, nem ő volt beosztva munkára. Erre-arra, és jött a főnök, hogy szeretnék-e ott dolgozni, mert van 1-2 emberke, akik nem jól végzik a dolgukat, és kellenek mások. Én totál beijedtem, de mondtam, hogy persze, és hozzátettem, hogy most nyáron lesz 5. éve, hogy dolgozni fogok egy cukrászdában, tehát van gyakorlatom, csak a koktélokat nem tudom megcsinálni. Mondta erre, hogy semmi gond, azt majd megtanulom. A többiekkel az volt a gond, hogy amikor volt is munka, lazán kisétáltak a sankból, mintha mi se történt volna, az én munkamorálom teljesen más, viszont maximalista vagyok ezen a téren, és kicsit izgulok, hogy hogy fogok ott helytállni, de mondta a barátnőm, hogy majd ő mindent megtanít nekem. Egyetem mellett meg ez a hetente 1 nap meló tökéletes lenne, emelett még vannak fellépéseink is, de azt majd beosztom úgy, hogy mindenkinek jó legyen.

2013. ápr. 2. 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi az a a sank?
2013. ápr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ti ezt igy nem használjátok?:) pult? bár az nem az igazi kifejezés... aki a pult mögött áll, és kiszolgálja a vendégeket.
2013. ápr. 2. 09:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Én biztosan elvállalnám!

Szinte mindent meg lehet tanulni, ne aggódj. Egyébként sem annyira komoly meló ez, hogy aggódnod kellene.

Max. ha pénzt is kell kezelned, akkor legyél figyelmes.

2013. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást:) igen, pénzt csak annyira, amennyire amazon a munkahelyen is, h nekem fizetnek. mármint annak fizet mindenki, aki kiszolgálja őket.
2013. ápr. 2. 18:13
 5/6 anonim válasza:
figyelj még előnybe is vagy hogy barátnőd ott dolgozik meg majd belejössz a melóba én nekem nem kéne hogy 2szer mondják.
2013. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jaja, elvállalom:)
2013. ápr. 3. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!